Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 03.02.2023

03-02-2023

У так званій «лнр» відключили мобільний інтернет – ціни на тариф не зменшили, одинадцятикласників з Лисичанська вивезли до татарстану, у кремлі заявили про недопущення неправомірного відчуження нерухомості на окупованих територіях на тлі масових заселень в чужі квартири в Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

Ворог вивозить українських старшокласників з Луганщини аби ті складали шкільні іспити на території росії, повідомляє Центр національного спротиву.

Так, з Лисичанська депортовано 50 11-класників нібито для підготовки та здачі єдиного іспити. Всіх їх вивезли до єлабуги (республіка татарстан). Батьки залишилися у рідному місті.

Єдиний мобільний оператор, який діє у тимчасово окупованих районах Луганщини, відключив абонентам мобільний інтернет. Днями було оголошено, що його вберуть з усіх тарифних планів із 11 лютого через розпорядження окупаційного уряду.

Однак, за словами місцевих, мобільний інтернет зник в регіоні вже вчора. Ціни на тарифи без послуги інтернета не зменшуватимуть.

Таким чином росіяни намагаються приборкати партизанських рух, аби жителі області не повідомляли про рух техніки окупантів та не спілкувалися з рідними, які перебувають у безпечних регіонах України і можуть читати та дивитись у ЗМІ оперативні новини з фронту.

генпрокурор рф, перебуваючи у кремлі, наголосив на недопущенні неправомірного відчуження нерухомості у так званих «нових суб'єктах» рф.

Це сталося на фоні чисельних заселень військових і колаборантів у чужі квартири в Лисичанську, Рубіжному, Сєвєродонецьку, мародерства в домівках, що залишилися порожніми. Відчужувати неможна, без дозволу жити та присвоювати майно, виявляється, дозволено.

Ворог, зазнаючи великих втрат, не припиняє наступальних дій на Лиманському та Бахмутському напрямках.

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах Стельмахівки, Невського і Білогорівки.

На Куп’янському напрямку ворог обстріляв Стельмахівку та Новоселівське.

На Лиманському напрямку росіяни відкривали вогонь в бік Макіївки, Червонопопівки та Діброви.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 4 удари по районах зосередження окупантів. Також наші захисники знищили російський БПЛА типу «Мерлін».

А підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 3 райони зосередження живої сили та склад боєприпасів противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0m4cPU7u4ioh34ryWWvx1SGgbYSCm...]]>