Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 07.02.2023

07-02-2023

Пенсію в так званій «лнр» не призначатимуть, якщо маєш аналогічні виплати в Україні чи росії, вчителів в окупації змушують відмовлятися від українського громадянства й отримувати паспорт рф, на Кремінщині за відсутності цього документа знижують зарплату на 30 %.

Відповідні зміни до пенсійного законодавства на території так званої «лнр» набудуть чинності через декілька днів. Документ вже підписаний та опублікований.

Згідно з ним, право на пенсійні виплати не надається особам, які реалізували право на пенсійне забезпечення відповідно до законодавства рф.

Крім того, виплата пенсії припиняється у разі реалізації права на пенсійне забезпечення відповідно до законодавства України – з дати здійснення перерахунку за українськими законами.

Також нагадаємо, що починаючи із 2023 року на окупованій території поступово підіймають віковий бар’єр, по досягненні якого можна вийти на пенсію. Упродовж наступних п’яти років він зростатиме у чоловіків – зі 60 до 65 років, та у жінок – із 55 до 60 років.

Пенсію люди зможуть отримати виключно за законом так званої «республіки», але при наявності паспорту рф.

Змушують отримувати цей документ за прискореною процедурою й вчителів. Їм донесено – звільнять, якщо не пред’явиш паспорт рф.

При цьому педагоги повинні обов’язково написати заяву на відмову від українського громадянства, хоча законодавством рф дозволено мати два паспорти.

Трохи менший тиск спостерігається на Кремінщині. Там якщо ти бюджетник і ще не перебуваєш в черзі на оформлення паспорту рф, поки що тільки знижують зарплатню на 30 %.

Упродовж 6 лютого підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів в районах Новоселівського, Кремінної і Діброви.

На Куп’янському напрямку ворог обстріляв з танків, мінометів та артилерії райони Новоселівського і Стельмахівки.

На Лиманському напрямку вогневого впливу зазнали Площанка, Червонопопівка, Кремінна і Діброва.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала 9 ударів по районах зосередження особового складу і військової техніки окупантів та 2 удари по позиціях зенітно-ракетних комплексів.

Наші підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 8 районів зосередження живої сили противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02DuJ2aMjCjk3Au7hyNaNsRGKf9FR...]]>