Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 16.01.2023

16-01-2023

Рубіжне росіяни закрили слідом за Лисичанськом, черговий фейк – окупанти заявили, що минулоріч відновили 320 багатоповерхівок на Луганщині.

Пропаганда рф діє. Можливо для жителів чукотки чи бурятії вказані нижче показники здаватимуться справжнім досягненням, але не для людей з Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька, Попасної.

Луганчани так і не знайшли, де в регіоні упродовж 2022 року відновлено 320 багатоквартирних житлових будинків.

Зруйновано росіянами сотні багатоповерхівок – де ви бачили відновлені?

Крім того, зараз «відновлювальні роботи» нібито тривають на 2 829 об'єктах, з яких 79 – у Сєвєродонецьку та прилеглих містах. Росіяни з’їдять і це.

Як і історії про неіснуючі компенсації за втрачене житло. Щоправда, показово для російського тб їх в Сєвєродонецьку декільком особам видали. Іншим, кому вдалося розірвати коло бюрократії, – лише сертифікат на отримання житла. Куди з ним далі прямувати – не вказали.

Днями стало зрозуміло, що не до Рубіжного і не до Лисичанська. Бо туди не пустять – ці міста росіяни зачинили на в’їзд та виїзд. Пропускають лише з місцевою реєстрацією.

15 січня підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Білогорівки.

На Куп’янському та Лиманському напрямках ворог обстріляв райони Новоселівського, Стельмахівки, Невського, Кузьминого і Червонопопівки.

Українська авіація протягом минулої доби завдала 9 ударів по районах зосередження ворога та 2 удари по його засобах протиповітряної оборони.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 1 пункт управління, 6 районів зосередження живої сили та військової техніки, 1 склад боєприпасів та 1 засіб радіоелектронної боротьби ворога.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid06PCxtWRMqo2sGaB3817o1xeLHUYR...]]>