Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 18.01.2023

18-01-2023

Автопідприємства на окупованій Луганщині не витримують тиску і закриваються, соціальні виплати від рф на початку року обмежили та затримують, великих платників податків лишають можливості наповнення міських бюджетів.

Стали відомими додаткові подробиці майбутньої адміністративно-територіальної реформи у так званій «лнр».

Зі зменшенням кількості міст деякі міськради будуть об’єднані, персонал скорочено, а низка служб базуватиметься виключно в Луганську.

Наповнення місцевих бюджетів буде значно зменшено через перереєстрацію великих, як для «республіки», платників податків, які спрямовуватимуть кошти виключно у казну так званої «лнр».

Деякі підприємства вже зараз не витримують податкового тиску і вже подають документи, аби припинити діяльність.

Закриваються маленькі автопідприємства. А про долю електротранспорту в окупованих містах Луганщини відомо вже всім – росіянам не цікаві трамвайні та тролейбусні маршрути.

До речі, міське комунальне підприємство «Луганськелектротранс» днями поінформувало про свою ліквідацію.

В багатьох населених пунктах виплати від рф обмежили та затримують, а насправді розікрали.

Пенсіонери змушені стояти в чергах.

Місцеве населення їм потрібно, до прикладу, для використання людей у якості живого щита.

Техніку росіяни все частіше розміщують поруч з відділеннями лікарень та біля шкіл.

Особовий склад живе у середині цих будівель. Якщо повертається.

Так, 17 січня підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Білогорівки.

На Куп’янському напрямку вогневого впливу з боку росіян зазнали райони Новоселівського, Стельмахівки та Андріївки.

На Лиманському напрямку ворог обстріляв із усіх наявних наземних вогневих засобів райони населених пунктів Макіївка, Площанка, Невське, Червонопопівка, Кремінна, Діброва.

Наша авіація протягом доби завдала 12 ударів по районах зосередження ворога, а також 4 удари по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України за добу уразили 2 пункти управління, а також 5 районів зосередження загарбників, склад боєприпасів, станцію РЕБ та радіолокаційну станцію.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0PVGmA1iGqEHf8Q8gU4nzTEERVpri...]]>