Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 21.01.2023

21-01-2023

У так званій «лнр» ухвалили закон про референдум та формують перший склад виборчої комісії після проведення двох псевдоголосувань, до лав окупаційної армії в Алчевську забирають рятівників, мобілізованих росіян не забезпечують ані їжею, ані оснащенням.

Окупаційна влада Луганщини теж визнала фейковість проведених у 2014-му та 2022-му роках так званих референдумів.

Днями депутати «народної ради лнр» ухвалили закон «Про систему виборчих комісій, комісій референдуму у луганській народній республіці».

Цим актом, зокрема, передбачаються права та обов'язки членів виборчої комісії «республіки» першого складу, яка формуватиметься у складі 12 членів строком на п'ять років.

Тобто, під час організації минулих голосувань цієї комісії не було. Хто займався контролем підрахунку? Навіть окупанти це визнали – законодавчо.

Показник діяльності окупаційної влади за минулі півроку – в Сєвєродонецьку, де з морозами розірвало каналізаційні колектори в декількох районах міста. Щодо поривів у системі опалення і потопів квартирах зазначалось раніше.

Росіяни щодня зазнають втрат. Наразі понад 300 поранених окупантів знаходяться на лікуванні тільки у хірургічному відділені міської лікарні Старобільська.

Водночас в окупаційній адміністрації Алчевська підготовлено чергові списки для поповнення втрат у живій силі загарбників, зокрема, і за рахунок співробітників так званого МНС.

Мобілізованих одразу кидають до наближених до фронту ділянок без їжі, води та будь-якого оснащення. Інструмент для обладнання позицій ті або купують самі, або забирають у місцевих жителів, якщо в останніх хоч щось залишилося.

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки окупантів в районах Новоселівського, Площанки і Червонопопівки.

На Куп’янському напрямку обстрілів з російських танків, мінометів, ствольної та реактивної артилерії зазнали райони Новоселівського та Стельмахівки.

На Лиманському напрямку ворог обстріляв із усіх наявних вогневих засобів Новоєгорівку, Макіївку, Невське, Площанку, Голикове, Червонопопівку, Кремінну і Діброву.

Авіація Сил оборони України протягом минулої доби завдала 18 ударів по районах зосередження ворога та 4 – по позиціях його зенітно-ракетних комплексів.

Також, наші захисники збили 2 розвідувальні БпЛА «Орлан-10» та «Мерлін-ВР».

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління та 2 райони зосередження і склад боєприпасів окупантів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid037GePrvwVH5XKxADsunLbkjDTwPt...]]>