Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 22.01.2023

22-01-2023

Вибори у так званій «лнр» при загрозі життю людей не проводитимуть – псевдореферендум можна, нова хвиля мобілізації охопить на захопленій частині регіону навіть чоловіків із бронею.

У вересні на захопленій території Луганської області цвк рф збирається провести перші вибори, як і на інших окупованих територіях.

Проте самі росіяни зазначають, що рішення про організацію виборів прийматимуть вже самі регіони.

Зважаючи на безпекові питання, «ніхто не проводитиме волевиявлення при загрозі життю виборців», - зазначили там.

Втім, як ми бачимо, це не завадило їм упродовж тижня ухвалити рішення, зібрати комісії та відкрити виборчі дільниці у самий розпал Слобожанського контрнаступу Збройних сил України.

Та навіть підрахувати голоси за відсутності виборчої комісії «республіки» першого складу, яку не обрали до сих пір. Той випадок, коли законодавство протиставить саме собі.

У січні повістки почали отримувати працівники багатьох комунальних підприємств та навіть лісових господарств так званої «лнр», які раніше мали броню. У період чергової хвилі примусової мобілізації захисту не буде майже ні в кого.

Тим часом, до медзакладів московської області надійшли листи щодо формування чергових бригад для командирування на окуповані території. Місцевих медпрацівників катастрофічно не вистачає на потреби великої кількості поранених росіян, яких госпіталізують щодня.

За минулу добу підрозділи Сил оборони відбили атаки загарбників поблизу Новоселівського та Серебрянського лісництва.

На Куп’янському напрямку ворожих обстрілів зазнали Новоселівське і Стельмахівка.

На Лиманському напрямку росіяни обстріляли Новоєгорівку, Макіївку, Площанку, Червонопопівку, Діброву, Кузьмине і Серебрянське лісництво.

Авіація Сил оборони протягом доби завдала 14 ударів по районах зосередження окупантів та 3 - по позиціях зенітно-ракетних комплексів противника.

Підрозділи ракетних військ і артилерії Сил оборони України уразили 2 райони зосередження загарбників.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02R7QvGuESh7x6CEjkV3JtVjnyvSh...]]>