Ви тут:

Оперативна інформація щодо деокупації Луганської області від російських загарбників станом на ранок 29.01.2023

29-01-2023
Категорія: 

У так званій «лнр» не визнаватимуть документів українського зразка щодо арешту, застави та вчинення інших дій стосовно нерухомого майна, у школярів Старобільщини раз на тиждень перевіряють гаджети, банківські додатки на окупованій території працюють тільки через VPN.

Документи на нерухомість, видані органами влади України після так званого включення «нових регіонів» до складу рф, не визнаватимуться на окупованих територіях.

федеральна служба державної реєстрації, кадастру та картографії загарбників розробила відповідний законопроект, який пропонує скасувати накладені Україною обмеження на нерухомість на Луганщині.

Нібито «для виключення фальсифікації документів, а також недружніх дій, що створюють серйозні перешкоди у здійсненні громадянами рф їх прав щодо володіння, користування та розпорядження майном».

Тож, не прийматимуть окремі документи, якщо вони породжують виникнення обмежень прав та (або) обтяжень нерухомого майна у вигляді застави, арешту чи заборони вчиняти певні дії на підставі актів суду чи іншого органу влади України».

Відомості про обмеження прав чи обтяження нерухомості не будуть внесені до єдиного державного реєстру нерухомості.

Окупанти також продовжують боротися з обігом гривні, яка ніяк не скінчиться на тимчасово захоплених територіях. Так, мобільний додаток Приват24 та сайт банку більше не працюють без VPN. Йдеться про ті міста, де ще є доступ до Інтернету.

У школах Старобільського району вчителі-колаборанти почали перевіряти гаджети дітей задля виявлення проукраїнської позиції. Смартфони оглядають раз на тиждень у всіх класах – від молодшої до старшої ланки. В одному із навчальних закладів перевіркою займається особисто директор. Він переглядає всі месенджери, соцмережі, історію браузера, YouTube та TikTok.

Не встигають та не хочуть оглядати поранених окупантів, бо їх занадто багато. Так, до 15-ї міської багатопрофільної лікарні Ювілейного доправлено до 300 найманців так званого пвк «вагнер». Через те, що більшість з них є носіями таких захворювань як ВІЛ/СНІД, сифіліс, туберкульоз та пневмонія, лікарі відмовляються надавати їм медичну допомогу.

Підрозділи Сил оборони України 28 січня відбили атаки окупантів в районах Діброви і Білогорівки.

На Куп’янському напрямку ворог обстріляв позиції наших військ поблизу Новоселівського.

На Лиманському напрямку росіянами обстріляно Макіївку, Червонопопівку та Діброву.

Авіація Сил оборони протягом минулої доби завдала 4 удари по районах зосередження окупантів, а наші ракетники і артилеристи уразили 2 пункти управління, 2 позиції ППО противника, 6 районів зосередження живої сили, склад боєприпасів та станцію радіоелектронної боротьби.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02VDGzwRoVEmwi6LjEFdLczUSCg53...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет