Переселенець із Сєвєродонецька Микола Скурідін у Дніпрі плете маскувальні сітки та досліджує історію міста

23-01-2023

Він навчився плести маскувальні сітки ще у Сєвєродонецьку. Микола Скурідін тепер живе в Дніпрі та продовжує допомагати військовим. А ще — досліджує історію та фотографує цікаві краєвиди, - ]]>ДніпроTV. Історія шістнадцята: «Старі хобі у новому місті»]]>.

Айтішник Микола Скурідін жив у Сєвєродонецьку до повномасштабної війни. У березні евакуювався до Дніпра.
Долучився до волонтерської групи «Павучки Дніпра». Чи не кожного дня вони плетуть маскувальні сітки для військових.

Микола Скурідін розповідає: «Ми шість днів на тиждень працюємо. Навіть у суботу. Тому в мене вільного часу немає. Бо якщо мати багато вільного часу, воно неприємно. Я не звик у такому ритмі жити».

Має хобі — велотуризм і фотографія. У його архіві є репортажні зйомки багатьох подій у рідному місті.

«У мене великий архів усіх подій мого міста — спортивних, культурних, якихось ЧП — все, що можна. Все, що цікаво для мене», - розповідає пан Микола.

Фотографує і Дніпро, але пильні люди роблять зауваження. Побоюються ракетних ударів. Микола цікавиться краєзнавством, мріє дослідити історію Дніпропетровщини: «У вас навкруги теж козацькі села, було би цікаво подивитися. Але без велосипеду це неможливо. Пішки не находишся, тут інші відстані».

Чоловік не знає, чи повернеться додому після перемоги. Місто майже повністю зруйноване росіянами. Поки він наближає перемогу України, як може.

«Слава Україні, Героям слава! Слава ЗСУ!», - Микола Скурідін мріє про нашу Перемогу та робить все, що в його силах, заради її наближення.

За матеріалом: ДніпроTV - ]]>https://dnipro.tv/news-dnipro/pereselenets-u-dnipri-plete-maskuvalni-sit...]]>

Средняя: 5 (2 оценок)