Підбито підсумки Національного конкурсу малюнків «Кольори нашої Перемоги»

23-05-2023

Підбито підсумки Національного конкурсу малюнків «Кольори  нашої Перемоги» (далі – Конкурс), що проводив Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді за сприянням Міністерства освіти і науки України з метою активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, розвитку відповідальності за майбутнє своєї держави та з надією і вірою в Перемогу над російськими окупантами.

У Конкурсі взяли участь тисячі дітей віком від 7 до 16 років з усіх регіонів України. На всеукраїнському етапі було відібрано роботи близько 230 дітей.

Юні автори зобразили яскраві, кольорові міста та села, безкрайні лани та мирне небо, квітучу і вільну Україну, в якій люди живуть щасливо.

До Конкурсу долучились учні закладів освіти Сєвєродонецької міської територіальної громади. З них Аліса БОЛТЄНКОВА (ліцей «Інітіум») стала лауреатом. Тетяна ЖАРОВА (СЗШ №15), Степан СЕМЕНОВ (Ліцей «КОЛЕГІУМ»), Юлія ОСЬМАКОВА (СЗШ № 11) – дипломанти всеукраїнського етапу!

Вітаємо і пишаємось нашими учнями!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації