Ви тут:

Підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня - НЕ БУДЕ

17-11-2023
Категорія: 

Міністерство енергетики України: Сьогодні низка ЗМІ та телеграм-каналів поширили недостовірну інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року, посилаючись у своїх повідомленнях на інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського.

Проте сам спікер не робив таких стверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКП ]]>публічно спростувала]]> інформацію, викладену у журналістських повідомленнях.

Своєю чергою Міненерго звертається до українських журналістів бути пильними та не спотворювати інформацію, особливо у таких важливих та чутливих для населення питаннях, як підвищення тарифів.

Проти України веде війну підступний та сильний ворог. Це протистояння відбувається всюди: на полі бою, в економіці, енергетиці, в інформаційному просторі.

Тому недостовірна інформація про відключення світла, неготовність енергосистеми до зими або про підвищення тарифів постійно поширюється росіянами в нашому інформаційному просторі.

Їхня мета - посіяти страх, паніку, зменшити віру суспільства у Перемогу і, як наслідок, - послабити всю країну і нашу здатність протистояти ворогу.

Саме тому підігравання українськими журналістами цим російським ІПСО є неприйнятними.

Тому ще раз звертаємося з проханням бути пильними та не допомагати діям ворога в інформаційному просторі.

Міненерго офіційно повідомляє, що підвищення тарифів для населення наразі НЕ ПЕРЕДБАЧАЄТЬСЯ.

Ми 24/7 на зв’язку і завжди готові надати відповіді із суспільно важливих питань.

 

]]>Міністерство енергетики України]]>

]]>https://mev.gov.ua/novyna/pidvyshchennya-taryfu-na-elektroenerhiyu-dlya-...]]>

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет