Привітання керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Олександра Стрюка з Днем Збройних Сил України

06-12-2022

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби! Дорогі воїни-захисники України!

Щиро вітаю Вас з Днем Збройних Сил України!

Саме завдяки Вам Україна сьогодні має нову армію, яка переможно нищить російських загарбників. Національну. Патріотичну. Відважну. Саме завдяки Вам ми сьогодні маємо незалежність України.

Сильна держава починається із сильної армії. Збройні Сили України – це наша справжня національна гордість. Збройні Сили України – це армія незламних та нескорених бійців, патріотів, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та здатність боротися з ворогом.

Саме на боєздатні Збройні Сили покладають надії мільйони українців, які так мріють про перемогу, мир та процвітання! І ці мрії обов’язково стануть реальністю, адже наш народ має свою історію та ментальність, а з тим і своє сильне військо, яке гордо відстоює святе право на недоторканність та незалежність України.

Шановні воїни-захисники, бажаю міцних сил і незламної віри, сміливих ідей і добрих надій, натхненних планів та обов'язкової удачі, незгасимого оптимізму і відмінного виконання всіх поставлених завдань. Нехай щастя і любов назавжди поселяться у ваших родинах, а спокій та впевненість завжди крокують поряд.

Благополуччя та процвітання нашій державі, збереження військових традицій, очікуваних сподівань, звершень у благородній справі служіння Україні та її народу, а найголовніше - ПЕРЕМОГИ та МИРУ.

Пам’ятаймо і про героїв, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!

Слава Україні!

Слава її Збройним Силам!