Ви тут:

Привітання начальника Сєвєродонецької МВА Олександра Стрюка з Днем вишиванки

18-05-2023
Категорія: 

Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з Днем вишиванки!

Вишиванка для кожного українця – це національна святиня та оберіг, що несе в собі духовне багатство, високу мудрість та зв’язок багатьох поколінь.

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси, здоров’я, кохання, а також щасливої долі. А в лихі часи вишиванка додає сили, міцності та непереможності воїнам-захисникам.

Сьогодні вишиванка України скроплена кров’ю, потом та сльозами її дітей – російські загарбники прийшли до нас війною та влаштували геноцид - плюндрують землю, нищать і грабують населені пункти та безжально вбивають наш народ.

Проте, ворогу нас ніколи не здолати, адже безмежна любов до України робить нас НЕПЕРЕМОЖНИМИ. Крок за кроком наші Захисники вишивають Перемогу - відвойовують кожен клаптик української землі та витісняють рашистських окупантів.

Долучайтесь до святкування Дня вишиванки. Нехай це свято ще більше єднає нас та цивілізований Світ навколо України заради Перемоги. Одягнена сьогодні та щоденно вишиванка - це символ незламності нашого українського духу, заява про нашу боротьбу з російською збройною агресією.

Нехай вишиванка огорне наших Захисників, всіх нас, силою духу, міцності та непереможності!

Бажаю всім нам мирного неба, процвітання та Перемоги над рашистською нечестю!

Слава Україні! Героям слава!

 

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр Стрюк

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)