Ви тут:

Привітання Олександра Стрюка з Днем підприємця

03-09-2023
Категорія: 

Шановні підприємці! 

Прийміть найщиріші поздоровлення з професійним святом - Днем підприємця!

Сьогодні ви працюєте в надскладних умовах, оскільки збройна російська агресія проти України зачепила усі сфери бізнесу і спонукає думати по-іншому та швидко змінювати підхід до діяльності.

З початку повномасштабного військового вторгнення російські загарбники знищують, руйнують та грабують ваш бізнес - бо знають, що основою економіки всіх успішних держав у світі є підприємництво.

Підприємці – це сміливі, рішучі, ініціативні люди. Значна частина підприємців з перших днів війни взяли зброю та добровільно вступили до лав Збройних сил України, Нацгвардії, ТРО й мужньо боронять рідну землю від ворога. 

Також переважна більшість підприємців евакуювалися з тимчасово окупованих ворогом територій, здійснили релокацію, відроджують втрачене, реалізовують нові бізнес-ідеї.  А завдяки підтримці держави та закордонних партнерів ви берете участь у різноманітних економічних, бізнесових, грантових і соціальних програмах з розвитку підприємництва, що додає впевненості та можливостей у відновленні й розвитку. І ця співпраця приносить свої головні результати - ви вірите в Україну, а країна - у вас. 

Ваш внесок у розвиток нашої держави дуже вагомий – ви забезпечуєте населення необхідними товарами та послугами, створюєте нові робочі місця, сплачуєте податки, займаєтесь благодійною, волонтерською та спонсорською діяльністю. А головне - ви посилюєте обороноздатність нашої держави, підтримуєте Збройні сили України і впевнено тримаєте наш економічний фронт - таким прикладом ви надихаєте навколишніх посилювати підтримку країни задля спільної Перемоги над ворогом.

Бажаю вам невпинного руху вперед, добра й благополуччя вам і вашим родинам, великих успіхів, вдалих угод, надійних партнерів, гарних клієнтів і відповідальних працівників, удачі в усіх починаннях, невичерпних сил і здоров’я для здійснення планів та ідей з впевненостю у Перемогу України! 

 

З повагою,

начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)