Ви тут:

Привітання Олександра Стрюка з Днем знань та новим навчальним роком

01-09-2023
Категорія: 

Дорогі учні, студенти, батьки! Шановні освітяни!

Щиро вітаю з чудовим та хвилюючим святом – Днем знань та початком нового навчального року!

Хочеться, щоб 1 вересня та цей навчальний рік не був причиною печалі і застороги, а запам'ятався довгоочікуваними веселими зустрічами, безтурботним і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами, пробудженням спраги до знань, усвідомленням щастя мирного святкування та навчання. 

Але, російське військове вторгнення в Україну, окупація частини наших територій, серед яких і Сєвєродонецька міська територіальна громада, та вимушена евакуація розлучили шкільних та студентських друзів, розкидала світом класи, відібрала радісний гомін святкової лінійки. Разом з тим, ми всі впевнені, що Україна обов’язково переможе і ми повернемося до звичайного спокійного життя. 

Попри надзвичайні умови навчання, бажаю нашим учням та студентам підкорити нові вершини знань та досягти омріяної мети. Ваші здібності, наполегливість обов’язково стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті та уславленні рідної України.

Шановні батьки, дякую, що вірите в наших освітян, Сєвєродонецьку міську громаду, Луганщину та Україну. Ми зробимо все, щоб навчальний процес був максимально ефективним. 

Особливі слова вам, шановні педагоги! Я гордий вашою працею, гордий тим, що в нашій громаді освіта на гідному рівні. На вас рівняються. Ви забезпечуєте високу якість знань та виховання наших учнів. Завдяки вам ми продовжуємо традиції сєвєродонецької освіти.  Впевнений, що ми й надалі буде міцно триматись та йти до високих результатів! Зі свого боку скажу, військова адміністрація як підтримувала, так і буде підтримувати наших освітян в усіх починаннях.

Наразі Сєвєродонецька громада знаходиться в тимчасовій окупації, але ми посилено готуємось до звільнення і відновлення освіти вже в нашому рідному місті та громаді, а поки підтримуємо той рівень, який взяли, і навчаємо дітей.

Низький уклін нашим Захисникам - Героям, які зробили і роблять дуже багато, щоб наблизити нашу Перемогу - мужньо звільняють Україну від російських загарбників заради нашого майбутнього. 

Зі святом! З Днем знань та новим навчальним роком!

Слава Україні! 

 

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації

Олександр СТРЮК

Рейтинг: 
Средняя: 5 (2 оценок)