Ви тут:

Про роботу спостережної комісії при Сєвєродонецькій міській ВЦА    

24-11-2021
Категорія: 

        На засіданні спостережної комісії, яке відбулось 24 листопада  під головуванням заступника керівника Сєвєродонецької  міської військово-цивільної адміністрації  Сєвєродонецького району Луганської області  голови Тетянин Верховської,  були розглянуті питання, щодо соціального патронажу над особами, які звільнені із місць позбавлення волі.      

        На порядок денний засідання було винесено  питання щодо  роботи  Сєвєродонецького міського центру соціальних служб з особами з місць позбавлення волі за десять місяців поточного року.

Особливу увагу  приділили проблемним питанням, які виникають під час впровадження елементів пенітенціарної пробації, зокрема, соціальної адаптації засуджених під час підготовки до звільнення з місць позбавлення волі, відновлення документів, що посвідчують особу громадянина України, можливість надання житла, проблем реєстрації осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі і можливі шляхи їх вирішення.                                                        

Директор Сєвєродонецького міського центру соціальних служб Людмила Мінайлова доповіла присутнім про повідомлення, які надійшли до спостережної комісії з установ виконання покарань протягом звітного періоду.  Відповідно до надісланих повідомлень було проведено інспектування та обстеження сімей, складено оцінки потреб. Проведено роз'яснювальну  роботу щодо недопустимості скоєння нових злочинів. З’ясовані проблемні питання та зазначені шляхи їх вирішення.            

Людина, яка звільняється з місць позбавлення волі і повертається до звичайного життя, повинна пройти адаптацію в суспільстві та має отримати всебічну підтримку і допомогу з боку органів влади та громадських організацій. Саме це надасть можливість кожній звільненій особі в подальшому уникнути конфліктів із законом та вести здоровий та правослухняний спосіб життя

                                                        

  .

СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
149
0