Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 03.03.2023

03-03-2023

У так званих «лнр» та «днр» збираються відкрити шість всеросійських смітників, у новому начальному році по деяких напрямках в школах окупованої Луганщини працюватимуть педагоги з рф.

На величезній території рф не знайшлось місця, де розмістити ці смітники. Як от згадали, що поряд розташовані так звані «лнр» та «днр». Де, у переважній більшості, населення підтримає усі пропозиції окупаційної влади, бо «так надо».

Тож, російським екологічним оператором повідомлено, що на окупованому Донбасі будуть зведені шість підприємств для поводження з твердими комунальними відходами.

На цих об'єктах послідовно здійснюватимуться всі технологічні стадії – сортування, утилізація і, що головне, розміщення відходів.

Для власних потреб окупованих територій вистачило би й одного такого заводу. Але хто хоче у курську чи бєлгородє дихати незрозуміло чим, якщо є місце, де можна усе?

Триває тиск на водіїв – тих, хто їздить з номерами українського зразка та має відповідне водійське посвідчення. Проблеми виникають при техогляді, під час зупинки «правоохоронцями» тощо. Звісно, нараховуються штрафи. Для перереєстрації транспортних засобів незалежно від року випуску обов’язково необхідний паспорт рф.

Не подобається росіянам і якість навчального процесу в школах окупованої Луганщини. Незважаючи на чисельні курси перепідготовки та обмін досвідом, місцеві вчителі, на думку росіян, недостатньо пропагують під час уроків.

Тому, з нового навчального року в школах так званої «лнр» додатково викладатимуть вчителі з рф. Із напрямами ще визначаються.

Тим часом на фронті – на Куп’янському та Лиманському напрямках – 2 березня росіяни вели наступальні дії в районах Білогорівки і Кремінної. І вкотре не мали успіху.

Також вони здійснили артилерійські обстріли Макіївки і Кремінної.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів. Також наші захисники збили ворожий штурмовик Су-25, гелікоптер Мі-24 та 7 БпЛА (1 – типу «Суперкам», 2 – «Орлан» та 4 – «Ланцет»).

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 6 районів зосередження противника та склад його боєприпасів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0uKqiKTCcg5dxcTKB9G6vqykRD3RC...]]>