Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 03.04.2023

03-04-2023

Наші військові упереджують дії противника на фронті, росіяни відмовляються звільняти зі служби літніх жителів так званої лнр», продути в магазинах в окупації з’являються після приїзду «гумконвоїв».

Вчергове противник намагався атакувати Білогорівку – і вкотре не зміг нічого зробити, – зазначає виконуючий обов’язки начальника Луганської обласної військової адміністрації Олексій Смирнов.

«Українські військові мужньо тримають там оборону. Вони вибудували там надійну лінію захисту, упереджують дії росіян, витискають максимум із наявного озброєння. Відбивають постійні атаки росіян, незважаючи на те, що противник переважає кількісно», – наголошує Олексій Смирнов.

Населені пункти вздовж лінії фронту загарбники знов піддали масованому артилерійському обстрілу. Відкривали вогонь, зокрема, по Новоселівському, Невському, Білогорівці.

У свою чергу, українська авіація за добу завдала 8 ударів по районах зосередження окупантів, а підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 1 пункт управління, 3 райони зосередження живої сили, 3 позиції засобів протиповітряної оборони та 6 інших важливих об’єктів ворога.

Жінки у так званій «лнр» розуміють, що місцева окупаційна влада їм не допоможе, тому почали сподіватися, що їх почують у кремлі. Багато звернень вони надсилають щодо незвільнення чоловіків зі служби у зв’язку із досягненням граничного віку. Можливо, й почують, а от допоможуть навряд.

Жителі Сєвєродонецька обурені тим, що горе-будівники змінюють вхідні двері в їхні квартири. Ключи не залишають ані сусідам, ані родичам. Якщо житло більш-менш пристойне, невдовзі туди заселяються незнайомі люди.

Інколи змінюється асортимент харчів в місцевих супермаркетах. Поява нових товарів співпадає із новинами про відправлення росіянами чергової партії «гумконвою», яку мали б розподіляти безкоштовно.

Вже майже рік під окупацією перебуває Рубіжне. Про рівень медицини в місті каже той факт, що там вже вкотре обіцяють, що невдовзі з’явиться невропатолог. Звернутися до багатьох вузьких спеціалістів неможливо через їхню відсутність.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02RpQYJ6c47Z6j937cEC5KUSj3v7Z...]]>