Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 10.03.2023

10-03-2023

У Рубіжному військові рф виселяють людей з перших поверхів, техніку залишають у кварталах, люди вимушені продавати консервацію аби вижити, у Старобільську під виглядом перевірки лічильників газу оглядають квартири та будинки.

У Рубіжному росіяни розміщують особовий склад у житлових кварталах, прикриваючись мирним населенням.

Військовослужбовці розселяються на перших та других поверхах, а вище залишають проживати цивільних людей.

Тих, хто мешкає на вищеназваних поверхах, виселяють, взамін не пропонуючи нічого.

Вже повідомлялося, що навіть на комунальних підприємствах міста люди місяцями не отримують зарплати. Аби побачити гроші, рубіжани продають власні речі та консервацію.

Не завжди бачать гроші і будівники, яких привезли з рф для проведення косметичних ремонтів зруйнованих будинків. Так, в Сєвєродонецьку одна з бригад після кількатижневого очікування отримала зарплату гуманітарною допомогою, яку зекономили під час видачі населенню.

Тим часом, у Старобільську добре себе почувають працівники міськгазу. Вони почали ходити для звірки даних лічильників, паралельно складаючи списки помешкань, де ніхто не живе, щоб заселяти в квартири та будинки росіян та мародерити.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник намагається покращити тактичне положення.

Протягом 9 березня обстріляв Невське, Діброву і Червонопопівку.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 13 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів, а також удару по зенітно-ракетному комплексу на вогневій позиції.

Підрозділи ракетних військ і артилерії в той же час уразили пункт управління, 6 районів зосередження особового складу противника, 2 логістичних центри, 3 склади боєприпасів, 6 станцій радіоелектронної боротьби та 2 засоби ППО на вогневій позиції.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid095dE6HCLQFbL3TycJTfcxzR2Pu6j...]]>