Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 13.03.2023

13-03-2023

Електроустаткування окупантів не витримало навантажень в Сєвєродонецьку, ціни в місті вдвічі-втричі вищі навіть за російські.

Узимку окупанти швидкоруч намагалися відновити електропостачання в Сєвєродонецьку. Та робили це без усіляких заходів безпеки. Зокрема, не приділялася увага встановленню трансформаторів.

Уся ця схема ледве відпрацювала взимку. Але навантажень вона не витримує навіть у березні. Так, через надмірне споживання днями без електропостачання залишилося більше тисячі абонентів міста, а це декілька тисяч людей – більше третини населення, що залишилося. Причини відомі, але невиправні без значних коштів.

Багато готівки також потрібно на харчі та товари першої необхідності. Сєвєродончани, які повернулися з рф, кажуть – ціни на їжу в місті щонайменше вдвічі вищі. А на інші товари та одяг – втричі. Про якість вже ніхто не каже – є, що є.

На Куп’янському та Лиманському напрямках росіяни намагаються прорвати оборону наших військ.

12 березня вели безуспішні наступальні дії поблизу Невського, Червонопопівки, Кремінної, Діброви, Білогорівки та Серебрянського лісництва.

Ворог здійснив артилерійські обстріли районів Новоселівського, Макіївки, Невського, Діброви і Білогорівки.

Протягом доби авіація Сил оборони завдала удару по зенітно-ракетному комплексу противника, а також 6 ударів – по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії уразили пункт управління, 2 райони зосередження особового складу та військової техніки противника, а також 2 склади боєприпасів і склад пально-мастильних матеріалів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02LCqfQbUAyYGp4Qe1htjRN5VRyXE...]]>