Ви тут:

Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 16.03.2023

16-03-2023
Категорія: 

Попасну окупанти не враховують вже офіційно – населеного пункту немає серед міських та муніципальних округів, у так званій «лнр» вимагають швидко відмовлятися від громадянства України.

У так званій «лнр» уведені в дію «закони» «Про адміністративно-територіальний устрій» та «Про утворення на території «лнр» міських та муніципальних округів».

Зокрема, ухвалені 11 міських та 17 муніципальних округів (районів). В жодному з переліків немає Попасної.

Якщо раніше окупанти тільки казали про недоцільність відновлення міста, яке самі ж і зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на законодавчому рівні.

Населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам. Можна вважати, що хоч одну свою обіцянку росіяни виконали.

Стають жорсткішими вимоги загарбників при влаштуванні на роботу, зокрема, до державних і муніципальних органів, та оформленні соціальних виплат. Вони все частіше вимагають, крім паспорта рф, ще й припинення українського громадянства.

До того ж, держдума рф ухвалила законопроект, згідно з яким пропонується вважати припиненим українське громадянство з дня подання заяви про вихід із нього.

Водночас громадяни зобов'язуються утриматися від реалізації прав та виконання обов'язків громадянина України, у тому числі від отримання та використання українського паспорта та інших документів, що засвідчують це громадянство.

Росіяни продовжують використовувати цивільних у якості «живого щита». Як і раніше, техніку вони розміщують поруч з відділеннями лікарень та школами. Так само, як й особовий склад.

Засоби ППО ворога також можна помітити посеред житлових кварталів міст.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник не полишає спроб прорвати оборону наших військ. Вів безуспішні наступальні дії поблизу Білогорівки.

Здійснив артилерійські обстріли Новоселівського, Невського, Діброви і Білогорівки.

Протягом минулої доби авіація Сил оборони України завдала 16 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії, в свою чергу, уразили пункт управління, 3 райони зосередження особового складу та військової техніки противника, а також 2 радіолокаційних станції, станцію радіоелектронної боротьби та зенітно-ракетний комплекс на вогневій позиції.

 

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0eu5d6qwEcpZkQiiibZW8VSLiSEur...]]>

Рейтинг: 
Голосов пока нет