Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 19.03.2023

19-03-2023

Жителів так званої «лнр» шантажують прискоренням відмови від громадянства України, у Рубіжному залишають на роботі виключно з паспортом рф, ще 250 медпрацівників з рф очікують подорожі на окуповані території.

Швидкоруч складений і ухвалений закон, що дозволяє вийти з українського громадянства, оминаючи всі передбачені строки і процедури, опубліковано і уведено в дію.

Тож, відтепер житель окупованої території не вважається громадянином України, за думкою окупаційної влади, з моменту подачі відповідної заяви, а не її розгляду і прийняття рішення.

Тобто громадянин будь-якої іншої країни може це зробити виключно на загальних засадах, від українців, що мають реєстрацію на території рф, цього взагалі не вимагають робити.

А от жителів так званої «лнр» вимушують поспішати.

До того ж, хто знатиме, скільки насправді таких заяв буде написано власноруч, чи писала її людина та чи мешкає вона на зазначеній території.

Тим часом, у Рубіжному місцева окупаційна влада примушує населення отримувати громадянство рф. Українських паспортів у людей поки що не відбирають, проте, для працевлаштування чи можливості не бути звільненим необхідно мати паспорт громадянина рф.

Зі значною кількістю поранених загарбників не в силах впоратися ані місцеві лікарі, ані партія гастролерів. Тому на росії вирішили збільшити кількість відправлених на окуповані території медичних працівників ще на 250 осіб - 125 лікарів й 125 медсестер. Працюватимуть вони, звісно, у військових шпиталях.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник продовжує спроби прорвати оборону наших військ.

Вів безуспішні наступальні дії у районах Кремінної та Діброви.

Здійснив артилерійські обстріли Новоселівського, Невського і Білогорівки.

Протягом минулої доби Авіація Сил оборони України завдала 10 ударів по районах зосередження окупантів.

У той же час, було збито БпЛА «Шахед-136», а наші ракетники і артилеристи уразили 7 районів зосередження особового складу та військової техніки противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0Wd6wypo3x7GqJxgEA7W4P3ZdfgaD...]]>