Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 22.02.2023

22-02-2023

Знищено два танки та дві артустановки ворога на Луганщині, на окупованих територіях максимально спростять та прискорять примусові мобілізаційні заходи, знайти мобільне покриття в регіоні можна десь під Новоайдаром.

Місцеві окупаційні адміністрації Луганщини отримали наказ командувача військ південного військового округу мо рф щодо прискорення мобілізаційних заходів.

Зокрема, місцевим колаборантам необхідно поставити на облік усіх чоловіків, провести їхній медогляд, забезпечити документами.

Більш того, наказано зробити все за спрощеною процедурою, скоротити термін відбору кандидатів до двох діб з моменту мобілізації до відправки до військової частини.

Але багато хто з чоловіків про це навіть не дізнається, бо у західній частині окупованого регіону вже кілька діб відсутнє мобільне покриття. Зв'язок з’являється на шляху від Сєвєродонецька до Новоайдара. Із міст та сіл навколо Сєвєродонецька подзвонити наразі неможливо.

За минулу добу підрозділи Сил оборони України відбили атаки окупантів поблизу Куземівки і Діброви.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник здійснив обстріли по районах Стельмахівки, Невського, Червонопопівки, Діброви і Білогорівки.

Загалом Лиманський напрямок залишається зосередженням контрударів ворога. За минулу добу росіяни здійснили там 445 артилерійських обстрілів.

Як повідомив речник Східного угруповання військ ЗСУ, на цій ділянці фронту відбулося 12 бойових зіткнень, унаслідок чого 84 окупанти загинули, 68 отримали поранення.

Техніку противник втрачає там практично щодоби. Так, за учора знищено два танки росіян – Т-72 та Т-80, а також дві самохідні артилерійські установки Мста-С.

А перед цим росіяни втратили танк Т-90 найновішої модифікації.

Авіація Сил оборони за минулу добу завдала 8 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів та 2 удари по зенітно-ракетних комплексах.

Наші підрозділи ракетних військ і артилерії уразили 2 райони зосередження живої сили противника.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02MWza5zVS5cghUphSGwQWaxaoiQj...]]>