Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 24.03.2023

24-03-2023

Окупанти збільшують кількість ліжко-місць в лікарнях Луганщини, в Алчевську молодь навчатимуть основам журналістики «по-російськи», виїзні бригади не лише видають паспорти рф, а й займаються перекладом необхідних документів.

Пересувні пункти оформлення і видачі паспорта рф гастролюють містами та селами окупованого регіону.

Росіяни роблять все можливе для пришвидшення паспортизації. Повідомляють, що це здійснюється «для зручності мешканців, особливо малорухливих громадян та пенсіонерів, яким складно самостійно дістатися стаціонарних пунктів, що перебувають у райцентрах».

Втім, вони забувають сказати, що упродовж року не спроміглися відкрити мережу паспортних столів навіть у великих містах, через що населення вимушено було їздити до Луганська. Але до Луганська – то по власних проблемах, а саме паспорт загарбники готові привезти хоч до будинка, аби тільки взяли.

Місцева окупаційна влада заздалегідь сповіщає громадян про місце та час прибуття пересувного пункту, а також допомагає у перекладі документів.

Грант президента рф виділено на так зване «навчання журналістів» серед молоді тимчасово захоплених районів Луганщини.

За попереднім планом, буде організована медіазона в Алчевську. Саме в ній до 30 листопада мають навчати підлітків «основам журналістики по-російськи».

Через значні втрати, які окупанти зазнають щодня, росіянами прийнято рішення стосовно збільшення кількості ліжко-місць у наявних шпиталях, що функціонують на тимчасово захопленій території Луганщини.

Зокрема, у Троїцькому кількість ліжко-місць військового госпіталя збільшено удвічі – з 200 до 400. В той же час, всіх поранених осіб офіцерського складу у середині березня евакуювали на територію російської федерації гелікоптерами.

Крім того, сере поранених окупантів відзначається зростання випадків смертності у період з 17 по 21 березня. Це пов’язано зі збільшенням кількості отримання важких поранень та неякісним медичним забезпеченням.

На Куп’янському та Лиманському напрямках противник зберігає свою військову присутність для недопущення перекидання наших підрозділів на інші напрямки.

Протягом доби безуспішно намагався прорвати оборону наших військ поблизу Макіївки.

Обстріляв з артилерії райони Новоселівського, Стельмахівки, Макіївки, Невського, Піщаного і Білогорівки.

Українська авіація за минулу добу завдала 12 ударів по районах зосередження особового складу та військової техніки окупантів.

Підрозділи ракетних військ і артилерії, в той же час, уразили пункт управління, район зосередження живої сили, озброєння і військової техніки противника, зенітно-ракетний комплекс та 2 склади пально-мастильних матеріалів.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0bwxCbcfQFxu2LfYBuqbGk3RV4bU8...]]>