Про ситуацію на Луганщині станом на ранок 26.03.2023

26-03-2023

Росіяни нищать будинки та залишки інфраструктури у деокупованих селах, у Новопскові загарбники вскривають житло евакуйованих мешканців, у так званій «лнр» обіцяють зробити три сміттєзвалища.

25 березня росіяни вели безуспішні наступальні дії поблизу Кремінної та Білогорівки.

«Останнім часом ворог проявляє активність на Луганщині. Минула доба не стала виключенням. Вже декілька тижнів поспіль там зафіксовані найінтенсивніші артилерійські обстріли з боку росіян. Крім того, для підтримки наступів противник залучає бронетехніку, яку наші військові регулярно нищать», – зазначив виконуючий обов’язки начальника обласної військової адміністрації Олексій Смирнов.

Він поінформував, що ворожих обстрілів знов зазнали Стельмахівка, Макіївка, Невське, Діброва і Білогорівка.

Так, в Невському росіяни вдарили із реактивних систем залпового вогню по житлових будинках, один з яких зазнав значних руйнувань. На щастя, обійшлося без жертв.

Почастішали випадки, коли ворог відкриває вогонь по автошляхам між населеними пунктами, аби ускладнити населенню пересуватися.

Авіація Сил оборони за добу завдала 11 ударів по районах зосередження загарбників. Також наші захисники збили ворожі БпЛА типу «Орлан-10» та «Суперкам».

Підрозділи ракетних військ і артилерії, в свою чергу, уразили 3 пункти управління та 5 районів зосередження живої сили, озброєння та військової техніки противника.

На тимчасово окупованій території росіяни продовжують мародерити.

Як повідомляють жителі Новопскова, там окупанти мають перелік осіб, які евакуювалися. Тому куди йти і за якою адресою перевірити житло – ворог знає, бо допомоги місцеві зрадники.

Із шести сміттєзвалищ, які росіяни планують облаштувати у захоплених регіонах, для трьох шукають місце саме у так званій «лнр».

Відходи туди звозитимуть на переробку та поховання – Луганщину окупанти завалять сміттям. Іншого місця для смітників на «бескрайних широтах» не знайшлося.

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid0wnGEYnZkTMuULKWNnGzq6YQzbBSK...]]>