Про заборону використання піротехнічних виробів на території Сєвєродонецької міської територіальної громади!

22-02-2022

На адресу Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації, правоохоронних та силових структур міста і області останнім часом надходять чисельні звернення та скарги громадян на порушення заборони щодо використання піротехнічних виробів на території міської територіальної громади.

Питання набуло надзвичайної актуальності у зв’язку з посиленням збройної агресії Російської Федерації проти нашої держави, офіційною окупацією російською армією окремих районів Донецької та Луганської областей України.

Зважаючи на небезпеку загрози проведення терористичних актів, з метою недопущення надзвичайних подій з використанням піротехнічних виробів, а також для забезпечення громадського порядку й безпеки громадян в більшості областей, міст, районів та територіальних громад (особливу у східній та південній частинах України) органами влади прийняті нормативно-правові акти щодо заборони розповсюдження та використання феєрверків, салютів, піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки з світловим, іскровим, димовим, звуковим змішувальним ефектами та інших вибухонебезпечних пристроїв.

Звертаємо особливу увагу (!), що ]]>керівником Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації від 20.09.2021 за №1550 видано розпорядження «Про заборону використання піротехнічних виробів на території Сєвєродонецької міської територіальної громади»]]>.

Пунктом 1 цього розпорядження заборонено використання феєрверків, салютів та інших розважальних заходів і видовищ з використанням піротехнічних виробів та інших засобів піротехніки на території Сєверодонецької міської територіальної громади до завершення операції об’єднаних сил на території України.

Зазначаємо, що за продаж та використання піротехнічних засобів передбачена адміністративна відповідальність згідно ст. 195-6 (Порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів) ]]>Кодексу України про адміністративну відповідальність]]>. Санкції статті 195-6 передбачають накладення штрафу від тридцяти п’яти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів.

Закликаємо мешканців та гостей Сєвєродонецької міської територіальної громади підтримувати громадський порядок, комфорт, спокій і безпеку громадян та не порушувати нормативно-правові акти щодо заборони на використання піротехнічних виробів!

У вигляді інформації повідомляємо, що ]]>на Офіційному інтернет-представництві Президента України в розділі «ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ» 28 грудня 2021 року за №22/130654-еп зареєстрована петиція «Про заборону використання петард, феєрверків та інших піротехнічних виробів. Закриття усіх магазинів піротехніки. Штраф за не виконання в розмірі від 15 тис.грн.»]]> (збережено орфографію та пунктуацію автора).

Станом на ранок 22.02.2022 року з 25 тисяч необхідних для її розгляду голосів зібрано 20 тисяч 487 голосів підтримки. До завершення збору голосів залишилося 35 днів.

Средняя: 5 (3 оценок)