Ви тут:

Програма «Доступні ліки» продовжує працювати

05-01-2023
Категорія: 

У зв’язку із введенням воєнного стану на території України, Міністерство охорони здоров’я ]]>спростило процедуру видачі рецептів ]]>на ліки, які можна отримати безоплатно або з незначною доплатою.

Якщо у пацієнта немає можливості отримати електронний рецепт на препарати, передбачені програмою «Доступні ліки», рецепт можна отримати у паперовому вигляді у будь-якого лікаря, який надає первинну медичну допомогу, незалежно від того, чи підписана у пацієнта декларація з цим лікарем. Аптеки мають приймати паперові рецепти на ліки, які входять в програму реімбурсації «Доступні ліки», та обліковувати їх у паперовій формі.

Аптека, яка бере участь у програмі «Доступні ліки», може не надати препарати лише з об’єктивних причин: тимчасова відсутність лікарського препарату у зв’язку з логістичними та/або іншими труднощами й відсутність працівника/ків в аптеці через військові дії.

Рекомендуємо відстежувати інформацію про роботу аптек у ваших населених пунктах на офіційних мережах органів місцевого самоврядування.

Щодо аптек, у яких наявні препарати інсуліну, їхній перелік знаходиться ]]>за посиланням]]>. Також аптеки з інсуліном можна знайти за допомогою сервісу ]]>Tabletki.ua]]>.

 

Джерело: ]]>Міністерство охорони здоров'я України]]> - ]]>https://moz.gov.ua/article/news/programa-dostupni-liki-prodovzhue-pracju...]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)