Ви тут:

Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану

26-08-2022
Категорія: 

В Україні та поза її межами люди з інвалідністю можуть отримати психологічну та правовому допомогу в межах ]]>проєкту]]> «Гаряча лінія допомоги для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану».

Дана ініціатива реалізується ГО «Вектор прав людини» у співпраці з ГО «Боротьба за права» за підтримки проєкту «Права людини для України», який виконується Програмою розвитку ООН в Україні та фінансується Міністерством закордонних справ Данії протягом 2019-2023 роках.
 
Організована онлайнова лінія допомоги «Психологічна та правова допомога для людей з інвалідністю в умовах воєнного стану», яка об’єднує ]]>команду]]> психологинь, юристок та операторів.

Допомогу мають змогу отримати люди з інвалідністю (як дорослі, так і діти), близькі родичі, опікуни (-ки), які знаходяться в Україні чи за кордоном. 

Громадська організація «Вектор прав людини» розпочинає надавати психологічну та правову допомогу людям з інвалідністю в умовах воєнного стану.

Яку допомогу можна отримати?

● Індивідуальні психологічні онлайн-консультації;

● Приєднатись до психотерапевтичних онлайн-груп підтримки, де люди зі схожими проблемами діляться своїм досвідом та зі спеціалістами(-ками) знаходять шляхи їх подолання;

● Консультації з правових питань, які виникають на території України та закордоном щодо соціальних гарантій для людей з інвалідністю.

Як звернутись за допомогою?

● Заповнити онлайн-форму: ]]>https://bit.ly/36ZxDPd]]> після чого з вами зв’яжеться оператор у обраний вами спосіб;

● Зателефонувати (дзвінки по Україні) за ном.тел.: +38 050 224 72 36;

● Зателефонувати або написати в Viber, Telegram, WhatsApp: +38 050 224 72 36.

Оператори гарячої лінії допомоги щоденно з 10.00 до 19.00 (крім неділі) приймають звернення та знаходять спеціаліста/спеціалістку, які допоможуть із запитом.

 

За матеріалом: ]]>https://hrvector.org/podiyi/22-08-15-article-law]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)