Робоча нарада з реалізації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України»

19-05-2021

18 травня у Сєвєродонецькій міській військово-цивільній адміністрації під головуванням керівника СМВЦА Олександра Стрюка проведена робоча нарада в рамках реалізації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України», який  передбачає забезпечення житлом близько 1500 внутрішньо переміщених осіб до 2025 року. Проєкт реалізується Представництвом Міжнародної організації  міграції в Україні (МОМ) за фінансуванням Уряду Німеччини через Банк розвитку KfW.

Від МОМ участь у зустрічі прийняли Конрад Клос – координатор Житлового проекту, Віктор Автономов – співробітник проекту, відповідальний за Краматорськ та Сєвєродонецьк, Олена Луканюк – співробітник з юридичних питань, Юлія Сибірянська – співробітник з економічних питань та бюджету .

Олександр Стрюк зазначив, що військово-цивільна адміністрація докладатиме всіх зусиль для реалізації цього проєкту.

Конрад Клос подякував за оперативність щодо проведення засідання робочої групи та дотримання Календарного плану-графіку з реалізації проєкту.

В ході зустрічі обговорювалися питання щодо функціонування Муніципального органу управління (МОУ) та Фонду місцевого розвитку (ФМР) для забезпечення імплементації проєкту «Покращення житлових умов внутрішньо переміщених осіб на Сході України» для досягнення його цілей, а саме розширення житлового фонду (квартир), що перебуває в комунальній власності для подальшої оренди та оренди з правом викупу (остання модальність є предметом удосконалення законодавства України).

Наступним кроком планується розробка місцевої програми, спрямованої на збільшення доступного житла для жителів Сєвєродонецької міської громади, та розробка проєктів змін до відповідних Законів України.

Средняя: 5 (2 оценок)