Російські загарбники в окупованому Сєвєродонецьку продовжують мародерити, захоплювати житло та викрадати автотранспорт

14-11-2022

За повідомленням ]]>поліції Луганської області]]> протягом минулих вихідних, 12-13 листопада, зареєструвано 14 звернень громадян.

Шість повідомлень громадян внесені до ЄРДР за ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни). Внаслідок обстрілів окупаційними військами рф у мешканців міста Сєвєродонецьк зруйновані квартири, а у мешканця м. Попасна пошкоджено приватний будинок.

До поліцейських надійшла інформація, що в м. Луганськ, представники армії рф незаконно позбавили волі чоловіка. Слідчими відомості внесенідо ЄРДР за ст. 146-1 КК України (Насильницьке зникнення).

Зареєстровано два факти незаконного проникнення до житла в м. Сєвєродонецьк. В квартири місцевих мешканці заселились військові рф. За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ст. 162 КК України (Порушення недоторканності житла).

Поліцейські зареєстрували два факти незаконного заволодіння легковими автомобілями в м. Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Інформація за даними фактами внесена до ЄРДР за ст. ст. 289 КК України (Незаконне заволодіння транспортним засобом).

Крім цього, співробітники оперативних підрозділів поліції Луганської області виявили 12 осіб, які обґрунтовано підозрюються в причетності до незаконних збройних формувань так званої «лнр».

]]>#Луганщина]]>: поліція документує кожен злочин окупантів.

Джерело: ]]>Поліція Луганської області]]> - ]]>https://www.facebook.com/policeLG/posts/pfbid02nzHaVJHg1zTtZzxXBDwa6tjnX...]]>