Розпочали активну роботу регіональні Центри Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти

20-09-2022

Активну роботу розпочали регіональні Центри Офісу Уповноваженого зі зниклих безвісти. Зокрема, вже розпочав прийом громадян Запорізький координаційний центр Офісу Уповноваженого. Опрацьовують заявки на пошук, підтримують зв’язок із рідними - повідомляють в ]]>Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України]]>.

З робочим візитом у Центрі побував Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко. Поспілкувались із представниками Центру та родичами зниклих безвісти.

«Тримати зв’язок із рідними дуже важливо. По-перше, люди мають відчувати підтримку. І наша задача – не полишати їх на самоті з бідою. По-друге, рідні – найкращі пошуковці. Вони збирають дуже багато інформації з різних джерел, яка в подальшому допомагає і нам прискорити розшук. Зворотній зв’язок із ними є ключовим обов’язком наших регіональних представництв. Такі Центри на місцях дозволять нам працювати більш продуктивно та швидко, залучати всі можливі ресурси. Спільно розшукаємо кожного», – наголосив Олег Котенко.

Зв’язатися з регіональними координаторами можна безпосередньо за вказаними в інфографіці телефонами або через гарячу лінію: 0 800 339 247.

У вихідні дні повідомлення приймаються у Viber і Telegram за номером телефону: (095) 896-04-21.

Також повідомити про зниклих осіб можна безпосередньо Уповноваженому: (099) 792-01-26.

Джерело: ]]>https://minre.gov.ua/news/rozpochaly-aktyvnu-robotu-regionalni-centry-of...]]>