Ви тут:

Щодо стану водоймищ на території міста Сєвєродонецька

23-07-2021
Категорія: 

На території міста Сєвєродонецька найбільш активно для відпочинку використовуються оз. Паркове та оз. Чисте.

За результатами багаторічних досліджень встановлено, що якість річкової води в межах населених пунктів та в місцях масового відпочинку населення характеризується нестабільністю. Особливе погіршення якості води з поверхневих водойм має місце в літній період, коли зменшується водність, спостерігаються процеси евтрофікації та рекреаційне навантаження.

За результатами лабораторних досліджень якості річкової води ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗУ» у пробах встановлено відхилення від вимог складу та властивостей води водних об’єктів в пунктах культурно-побутового водокористування.

Якість річкової води не відповідає санітарним вимогам на пляжах озер Паркове та Чисте.

При купанні в водоймах із якістю води, що не відповідає вимогам санітарно-гігієнічним нормативам є потенційна небезпека захворіти на кишкові інфекції бактеріального характеру та інші.

У зв’язку з цим необхідно пам’ятати, що купання можливе у спеціально відведених місцях, після купання у водоймах потрібно ополіскуватись чистою водою, пити тільки воду привезену із собою, овочі і фрукти мити тільки нею. Також після купання бажано мити руки з милом. Якщо під час купання набрали в рот води, то його обов’язково прополоскати чистою водою. Дотримуючись цих простих правил ви можете захистити себе та своїх близьких від ряду інфекційних хвороб, пов’язаних з водним та іншими факторами передачі!

Рейтинг: 
Голосов пока нет
208
0