Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 11.05.2021)

11-05-2021

З 29 квітня по 05 травня в с. Чикалівка відбувся відкритий чемпіонат Харківської області зі скелелазіння Меморіал ЗМС О.Москальцова.

Змагання проходили на природному рельєфі. Заголом понад 90 спортсменів прибули на цей чемпіонат з Луганської, Полтавської, Дніпропетровської та Харківської областей.

Спортсмени Луганської області посіли 2 командне місце зі швидкості та 2 командне місце – складність.

В особистому розряді серед дорослих Савка Роман посів 3 місце (швидкість).

В віковій групі 2008 року та молодші місця розподілились таким чином: Сень Володимир – 1м (швидкість), 1м- (болдеринг) та 1 м – (трудність). Шмерега Софія – 1 м (швидкість), 2 м – (болдериг) та 3 м – (складність).

А з 01 по 05 травня в с. Чикалівка проходив Чемпіонат України зі скелелазіння на природному рельєфі серед студентів.

Вихованці КДЮСШ 1 теж прийняли участь в цих змаганнях. Савка Роман в особистому заліку посів 2 м (швидкість). Аврамов Микита отримав бронзову медаль з дисципліни швидкість.

Тренери:Вікторія Єрасковська, Максим Павлієнко, Юлія Радіонова.

*   *   *

З 30 квітня по 02 травня в м.Миколаївка відбувся чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2006-2007 р.н., 2008-2009 р.н.

Загалом на змагання прибуло понад 220 чоловік, 17 команд з Донецької та Луганської областей.

За результатами змагань місця розподілились наступним чином:

Золото виборов Рісухін Богдан (вагова категорія + 81 кг), бронзу отримав Макєшин Назар (вагова категорія 50 кг) та бронзу отримали: Тулінов Тимур (вагова категорія 50 кг), Лихач Микита (вагова категорія 60 кг), Кисельов Олег (вагова категорія 55 кг) та Шевченко Нікіта (вагова категорія 55 кг).

*   *   *

З 03 по 07 травня у Львові пройшов відкритий Чемпіонат України "ю17" з сучасного п'ятиборства. У складі збірної Луганської області на змагання вирушили 7 вихованців КДЮСШ4.

Для сєвєродонецьких спортсменів це були перші змагання Всеукраїнського рівня. За підсумками :  спортсменки виконали I дорослі розряди: з триборства - Тертична Марія та Лугова Евеліна - з чотириборства.

Воронова Вероніка, Шепель Гордій, Ібрагімова Варвара, Колеснік Вікторія - виконали вищій розряд з двоборства -1 юнацький.

*   *   *

7-8 травняв місті Харків відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо на призи ЗМС А.Т.Новікова серед юнаків та дівчат 2006 – 2008 р.н.

На змагання прибули вихованці КДЮСШ 1. За результатами проведених боїв місця розподілились наступним чином: срібло отримали Лихач Микита в ваговій категорії 60 кг та Рисухін Богдан в ваговій категорії 90+, бронзу виборов Кисельов Олег в ваговій категорії 55 кг.

Тренер: Олександр Тарельник.

*   *   *

7-8 травня в місті Рубіжне відбувся відкритий турнір з боксу присвячений Дню Перемоги.

На змагання прибуло понад 80 боксерів з усієї області. Вихованці КДЮСШ 1 також прибули на цей турнір.

За результатами проведених боїв місця розподілились наступним чином: золото вибороли – Анікушин Ілля, Чичулін Данило, Невський Єгор та Савельєв Тіхон, срібло отримали – Скляренко Артем, Погосян Давид, Філончук Микикта, Савенко Євгеній  та Сєбєлєв Гліб , бронзові медалі отримали – Степанов Максим, Римарчук Микитата та Храмов Єгор.

Тренери: Сергій Рижий та Вадим Слєпньов.

*   *   *

8 травня на ст.Хімік в м.Рубіжне відбувся Відкритий обласний турнір з футболу серед юнаків «Кубок голови Сєвєродонецького району» присвячений Дню Перемоги. Юні футболісти КДЮСШ 2 Сєвєродонецька приймали участь трьома віковими групами 2010-2011, 2012-2013 та 2014-2015 р.н.

Результати юнаків 2012-2013р.н.:

КДЮСШ 2 – «Мрія» Куп’янськ 8:0

КДЮСШ 2 – «Прорив» Сєвєродонецьк 2:0

КДЮСШ 2 – ДЮСШ Рубіжне 4:0

За підсумками турніру команда КДЮСШ 2 здобула ЗОЛОТО!

Голи забили: Владислав Гуцол, Давид Жуган, Давид Ларгін, Данило Сушко, Дмитро Жданов, Алі Авад.

Команду підготували тренери-викладачі Євген Сімбірьов та Андрій Микитченко.

Результати юнаків 2014-2015р.н.:

КДЮСШ 2 – ДЮСШ 1 Рубіжне 3:1

КДЮСШ 2 – ДЮСШ Рубіжне 6:0

За підсумками ігор команда також здобула ЗОЛОТО!

Голи забили: Тимофій Реуцький та Лука Городов.

Команду підготували тренери-викладачі Андрій Микитченко та Всеволод Семенов.

Результати юнаків 2010-2011р.н.:

КДЮСШ 2 – ДЮСШ Гірське 1:0

КДЮСШ 2 – ДЮСШ 1 Рубіжне 0:0

КДЮСШ 2 – ДЮСШ Рубіжне 8:0

За підсумками команда здобула СРІБЛО турніру!

Голи забили: Максим Ізварін, Максим Гусак, Лев Агаєв, Роман Бойко, Микита Мінаков, Сергій Валушенко.

Команду підготував тренер-викладач Всеволод Семенов.

*   *   *

З 05 по 08 травня в м.Харків пройшов Чемпіонат України (естафетна командна гонка), ІІ етап Чемпіонату України ХСО, ІІ етап Чемпіонату України ХСЕ. У змаганнях приймали участь понад 200 спортсменів з Харківської, Чернівецької, Рівненнської, Кіровоградської, Вінницької, Хмельницької, Донецької, Чернігівської та Луганської областей.

В перший день змагань у естафетній командній гонці команди велосипедистів КДЮСШ 2:

2005-2006р.н. (Дмитро Жепка, Ксенія Воронова, Данило Сурженко)

2007-2008р.н. (Матфій Коробка, Єгор Романюк, Софія Шевченко, Дмитро Антіпов) фінішували П'ЯТИМИ (кожна з вікових категорій).

В другий день змагань в дисципліні крос-кантрі Ксенія Воронова виборола БРОНЗУ.

В третій день змагань в дисципліні елімінатор Ксенія Воронова та Данило Сурженко здобули СРІБЛО.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з вдалою участю у змаганнях, бажаємо наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА

Средняя: 5 (2 оценок)