Сєвєродонецька громада взяла участь у міжнародній будівельній виставці KyivBuild Ukraine

17-05-2023

Сєвєродонецька міська територіальна громада взяла участь у будівельній виставці KyivBuild Ukraine (]]>https://kyivbuild.com.ua/]]>).

У рамках цієї виставки 16 травня у місті Київ проходив форум-практикум «Відбудова в дії», який організовано командою ReBuild Ukraine. Нагадаємо, що ]]>Сєвєродонецька міська територіальна громада брала участь у міжнародній виставці-форумі ReBuild Ukraine у лютому 2023 року у м. Варшава, Польща]]>, завдяки чому укладено ]]>Меморандуми про співпрацю з італійською інжинірінговою компанією «Seingim Global Servise S.r.l.»]]> та ]]>німецькою компанією WTA UNISOL GmbH]]> щодо надання допомоги в відновленні території Сєвєродонецької МТГ.

Форум-практикум «Відбудова в дії» - це презентації програм відбудови та розвитку постраждалих територій та демонстрація реалізованих проєктів відбудови громадами.

Метою цього заходу є обмін досвідом та практичними кейсами відбудови між органами місцевого самоврядування задля відновлення та всебічного розвитку громад України, постраждалих внаслідок російської агресії.

Сєвєродонецьку громаду від керівництва Сєвєродонецької міської ВА на цьому форумі представляла перший заступник начальника Сєвєродонецької міської ВА Тетяна Верховська. За її словами, під час форуму-практикуму піднімалися такі теми як механізми відшкодування, координація негайної відбудови стратегічних об’єктів, фінансова допомога громадам, енергоефективність та залучення інвестицій. Цей захід – ще один з тих кроків до налагодження та розширення інвестиційних зв'язків, за якими відбуватиметься відбуватиметься відновлення громад, зауважила Тетяна Верховська.

Під час форуму-практикуму учасники брали участь в обговореннях і панелях ділової програми та спілкувались з ключовими учасниками. Спікери приділили увагу законодавчим механізмам відшкодування за пошкоджені та знищені внаслідок російської агресії об’єкти нерухомості та підключення громад до реєстру пошкодженого/зруйнованого майна.

На виставці було представлено весь спектр продукції, обладнання, технологій та послуг - від ідеї архітектора до реалізації об'єкта. У ній взяли участь десятки компаній-учасниць: це - виробники та постачальники будівельних матеріалів, спеціальної техніки та виробів інтер'єрного призначення. Серед відвідувачів - забудовники, інвестори, девелопери, професійні майстри, проєктанти, представники ОСББ, архітектори та дизайнери, підприємці та інші.