Сєвєродонецька міська ВЦА отримала мобільний офіс для надання адмінпослуг на деокупованих територіях громади

20-01-2023

20 січня комплект портативної техніки «Мобільний офіс» було вручено Координатором з цифровізації регіонів EGAP Сергієм Гуньком Сєвєродонецькій міській ВЦА в особі її керівника Олександра Стрюка для надання адмінпослуг на деокупованих територіях громади.

Передача мобільного офісу відбулась у рамках міжнародної співпраці Луганської обласної державної адміністрації з Програмою «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарією і виконується Фондом Східна Європа у співпраці з Мінцифрою та Фондом Innovabridge протягом 2015-2023 років.

Координатор з цифровізації регіонів EGAP Сергій Гунько побажав скорішого звільнення окупованих територій, щоб якнайшвидше приступити до надання адміністративних послуг.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк від імені всієї громади подякував за таке обладнання для надання адмінпослуг: «Фахівці для роботи є, досвід такої роботи також є – і з мобільним кейсом, і з пересувним мобільним ЦНАПом, який, на жаль, втрачено в Сєвєродонецьку».

Таке обладнання у мирний час у Сєвєродонецьку спрощувало надання цілого спектру адмінпослуг на відстані певним категоріям громадян, зокрема маломобільним верствам населення просто на дому під час виїзного прийому. На сьогодні існує нагальна потреба отримувати послуги за межами ЦНАПів в умовах сьогодення всіма без виключення мешканцями громади.

«Мобільний офіс» - це портативне робоче місце, яке обладнано ноутбуком, портативним сканером і бездротовим принтером, приладами для зчитування та для доступу до Інтернету, всім необхідним ліцензійним програмним забезпеченням, бездротовою камерою та power bank (який має автономність 8 годин) тощо.

Перевагами автоматизованого робочого місця «Мобільний офіс» є компактний розмір, невелика вага (до 7 кг) і потужне обладнання, що дозволяє надавати послуги без під’єднання до розетки, працювати на невеликій площі у будь-якому куточку України (де є мобільне покриття). Обладнання всередині кейсу розташоване таким чином, що адміністратор може працювати, не виймаючи все обладнання з кейсу.