Ви тут:

«Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» займатиметься розвитком доступного житла в Сєвєродонецьку

20-09-2021
Категорія: 

20 вересня представники Міжнародної організації з міграції (МОМ) та Сєвєродонецької міської ВЦА взяли участь у відкритті оновленого офісу комунального підприємства «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку».

Це комунальне підприємство займатиметься розвитком доступного житла в Сєвєродонецьку. Від самого створення комунальне підприємство розташовувалось за адресою: вул. Менделєєва, 48. Приміщення КП було відремонтоване МОМ за фінансування Німеччини.

Керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк подякував МОМ за продовження співпраці у рамках існуючого проєкту з будівництва доступного житла та черговий вдало реалізований етап : «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» є муніципальним органом для  управління великого проєкту МОМ на території міста Сєвєродонецька – будівництво доступного житла для ВПО та місцевих мешканців. Підприємством також буде проводитись робота із потенційними здобувачами житла. Дякую Міжнародній організації з міграції і вважаю, що це дуже потрібний і важливий проєкт для міста та для людей».

Координатор житлової програми Представництва МОМ в Україні Конрад Клос подякував керівнику ВЦА Олександру Стрюку, керівнику КП «Сєвєродонецьке агентство інвестицій та розвитку» Роману Красюку та всім працівникам ВЦА за плідну співпрацю з реалізації проєкту:  «Сьоггоднішня подія – це маленька частина великого будівництва у Сєвєродонецьку. Незважаючи на те, що ми надали підтримку муніципалітету у ремонті комунального підприємства, висловлюю слова вдячності керівництву ВЦА за створення цього підприємства та забезпечення роботи персоналу. Зараз ми прагнемо до того, щоб у жовтні відкрити будівельний майданчик.  Ми хочемо надавати допомогу як ВПО, так і місцевим жителям. Попереду на нас чекає ще більше роботи».

Комунальне підприємство «Сєвєродонецьке Агентство інвестицій та розвитку» було створено розпорядженням керівника Сєвєродонецької міської ВЦА від 11.02.2021 № 284 на базі комунального підприємства «Сєвєродонецький інфоцентр». Планується, що саме КП «Сєвєродонецьке Агентство інвестицій та розвитку» буде управляти житловими одиницями, які будуть побудовані й передані у власність міста в рамках проєкту.

Нагадаємо, за фінансування Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW) Міжнародна організація з міграції (МОМ) впроваджує проєкт, спрямованийна підтримку зусиль УрядуУкраїни із забезпечення внутрішньо переміщених осіб і вразливихмісцевих жителів у Луганській та Донецькій областях доступним житлом, яке відповідатиме міжнародним стандартам енергозбереження та е  нергоефективності. В результаті реалізації проєкту до 2025 року очікується, що мінімум 500 сімей у м. Сєвєродонецьк та м. Краматорськ зможуть отримати доступне житло.

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
323
0