Сєвєродонецькі джури здобули переможні місця в обласній краєзнавчій вікторині до Дня Збройних Сил України

14-12-2022

У рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  06 грудня 2022 року відбулась обласна краєзнавча онлайн-вікторина до Дня Збройних Сил України для роїв середньої та старшої вікових груп закладів освіти Луганської області.

Від Сєвєродонецької міської територіальної громади в заході взяли участь  рої СЗШ №№ 5,6,8,10,11,12,13,14,15,18,20 Ліцею «Інітіум», Ліцею «ЮВЕНЕС», Ліцею № 1, Ліцею «КОЛЕГІУМ», Ліцею багатопрофільного, Гімназії «Гармонія», Гімназії № 7.

Питання, на які відповідали учасники, стосувались історії ЗСУ, родів військ, символіки, видів техніки, подій російсько-української війни з 2014 року і дотепер.

За підсумками вікторини призові місця здобули:

середня вікова група;

- Рій «Козачата»  Ліцею «КОЛЕГІУМ» -  І місце;

- Рій «Шаблі» СЗШ № 12 - ІІ місце;

- Рій «Незламні» СЗШ № 18 - ІІІ місце ;

Рій «Хижаки» СЗШ № 20, рій «Сапсан» СЗШ № 10 та рій «Молода Січ-1» СЗШ № 11 розділили почесне ІV місце.

старша вікова група:

- Рій «Орли»  Ліцею №1 -  ІІ місце;

- Рій «Незламні»  Ліцею «КОЛЕГІУМ» -  ІІІ місце.

Вітаємо і бажаємо успіхів у подальших випробуваннях Гри!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації