Сєвєродонецькі медичні працівники Роман Водяник та Ганна Ленгіна, а також їх колеги Луганщини отримали нагороди від РНБО

18-10-2022

Луганські медики отримали нагороди від Ради національної безпеки і оборони України.

Вони рятували в особливо важкий час на Луганщині, нині продовжують свою справу в евакуації.

За особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов'язків, професіоналізм в умовах воєнного стану.

Нагрудним знаком «Захиснику України» нагороджено Водяника Романа Валерійовича - гендиректора КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня».

Медаллю "Відзнака Ради національної безпеки і оборони України" І ступеня нагороджено:

- Мирошниченка Ігоря Васильовича - завідувача кардіологічним відділенням КНП ЛОР «Луганська обласна клінічна лікарня»;

- Нужного Романа Андрійовича - гендиректора КНП ЛОР «Луганський обласний медичний центр соціально небезпечних інфекційних хвороб»;

- Яїцьку Тамару Миколаївну - директорку КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги номер 1», Лисичанськ;

Медаллю "Відзнака Ради національної безпеки і оборони України" ІІІ ступеня нагороджено Ленгіну Ганну Володимирівну - молодшу медичну сестру Сєвєродонецької підстанції екстреної медичної допомоги КНП ЛОР «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

Вітаємо наших медичних працівників із заслуженими нагородами!!!

За матеріалом: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid038PgUdKoae84Zy6BC456p3gYfV5s...]]>

Средняя: 5 (4 оценок)