«Сєвєродонецькі павучки» плетуть Перемогу

30-11-2022

Учасники волонтерської групи «Сєвєродонецькі павучки», виїхавши з Луганщини, не полишили допомогу фронту й продовжують громадську діяльність в Ужгороді, - ]]>Голос України]]>.

Координатор волонтерів Ганна Щеблєтова - двічі переселенка. Через окупацію ворогом у 2014 році її рідної Донеччини жінка разом із 13-літньою донькою змушена була полишити своє місто. У Сєвєродонецьку, де Ганна оселилася на початку російсько-української війни, вона разом зі своїми помічниками майже 8 років плела маскувальні сітки. У тимчасовому адмінцентрі Луганщини команда згуртованих Ганною Щеблєтовою активістів не тільки плела маскувальні сітки для фронту, а й надавала іншу різноманітну допомогу військовим, які виконували бойові завдання у складі сил АТО/ООС.

У лютому 2022 року, коли Луганщина зазнала повномасштабного вторгнення військ рф, Ганна змушена була евакуюватися з родиною на Закарпаття. Оселившись в Ужгороді, жінка не полишила улюбленої справи, а об'єднала біля себе багатьох таких же, як вона, переселенців, яким болить за Україну, та небайдужих місцевих жителів. Тут учасники волонтерської групи відновили плетіння маскувальних сіток, знайшовши згодом помічників і однодумців по всіх регіонах України.

Одного разу хтось із гостей волонтерського осередку, спостерігаючи, як жінки плетуть сітку, сказав: «Сєвєродонецькі павучки» плетуть Перемогу». Ця фраза запам'яталась і стала символічною. Тепер «Сєвєродонецькі павучки» плетуть мінімум 10 маскувальних сіток на тиждень.

Волонтери - учасники об'єднання працюють без вихідних та свят. Сплетені ними маскувальні сітки віддають різним бригадам Збройних Сил України,  залежно від потреб. До сіток активісти додають обереги, шкарпетки, малюнки та різні смаколики.

«Перемога вже скоро, - наголошують Ганна Щеблєтова та її соратники. - Визволимо від ворога наш рідний край! Луганщина буде вільною!».

За матеріалом: Голос України - ]]>http://www.golos.com.ua/news/172074]]>