Сєвєродонецькою міською ВЦА протягом 2023 року планується оздоровлення дітей віком від 7 до 14 років, переміщених внаслідок бойових дій з території Сєвєродонецької МТГ

07-02-2023

До уваги мешканців Сєвєродонецької міської територіальної громади!

Сєвєродонецькою міською ВЦА протягом 2023 року планується оздоровлення дітей віком від 7 до 14 років, переміщених внаслідок бойових дій з території Сєвєродонецької міської територіальної громади, яке буде відбуватись в дитячому санаторію "ПРИКАРПАТСЬКИЙ" в місті ЯРЕМЧЕ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Проживання та харчування для дітей зазначеної категорії є безкоштовними, проїзд дитини до санаторію та назад організовується батьками самостійно. На базі санаторію діти проходять оффлайн навчання за шкільною програмою в першій половині дня, у другій – оздоровчі процедури. Максимальний період оздоровлення дитини становить 30 календарних днів.

Дата заїзду - протягом 2023 року, обирається батьками самостійно.

Необхідні документи для заїзду дитини: санаторно-курортна карта.

Для реєстрації дитини одному з батьків або законному представнику необхідно заповнити гугл-форму за посиланням: ]]>https://forms.gle/8UaAJXhj41q5KMDNA]]>

Додаткова інформація за телефоном: 0668797669