Сильні духом на «Силі духу»

10-06-2016

Щорічно Виконавча дирекція Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України проводить спартакіаду серед інвалідів праці «Сила духу». Потерпілі на виробництві збираються, аби помірятися у силі, влучності та спритності.

На базі відокремленого підрозділу «Рубіжанський політехнічний коледж ім. О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка» м. Рубіжне відбулися відбіркові регіональні змагання ІV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу». У них взяли участь команди 7 відділень області. Другий рік у змаганнях бере участь команда відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Сєвєродонецьку. Її представляли 6 осіб – інваліди праці та потерпілі на виробництві.
Шахи, армспорт, дартс, бомбаскет, настільний теніс, гирьовий спорт – така програма змагань та види спорту, в яких взяли участь представники відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Сєвєродонецьку. Наші спортсмени гідно представили місто. Другий рік поспіль перше місце з шахів займає Володимир Кудрявцев, який, до речі, був капітаном збірної команди Луганської області, що брала участь у IІІ Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці «Сила духу», що проходила в Ужгороді у вересні 2015 року. Перше місце з гирьового спорту до 70 кг здобув Данько Костянтин. Ольга Єрещенко виборола друге місце з настільного тенісу, Тетяна Мілованова здобула друге місце з бомбаскету. Віктор Мацука зайняв третє місце в особистій першості з дартсу стоячи, Юрій Пшеничний – третє місце з настільного тенісу.
Переможці отримали грамоти та цінні подарунки. Атмосфера на спартакіаді була теплою і дружньою, сповненою жартів та посмішок. Сьогодні ці особливі люди доводять, що вони можуть працювати, творити й успішно займатися спортом
За результатами турніру буде сформована збірна команда Луганської області, яка візьме участь у фінальних змаганнях IV Всеукраїнської спартакіади серед інвалідів праці «Сила духу», що пройдуть у червні в м. Ужгород.
Відділення виконавчої дирекції Фонду в м. Сєвєродонецьку висловлює подяку організаціям та підприємствам міста – Сєвєродонецькому ЛВУМГ філії УМГ «Харківтрансгаз» ПАТ «Укртрансгаз», в особі начальника Ю.О. Головка, благодійному фонду Олексія Кунченка «Заради майбутнього», в особі його засновника Олексія Кунченка та директора В’ячеслава Мацегори, ТОВ «Продмашбуд», в особі директора Михайла Булєкова, які не залишилися байдужими та надали технічну і фінансову допомогу в організації та участі команди м. Сєвєродонецька у спортивному заході.
В. ЛУК’ЯНЕНКО,
начальник відділення