Ви тут:

Співчуття з приводу загибелі сєвєродонецького воїна-захисника Ковальчука Олексія

01-03-2023
Категорія: 

Ковальчук Олексій, позивний "СЕВЕР", загинув під Кремінною 20.02.2023 під час снайперського обстрілу.

Народився Олексій 05.09.1979 р. у м. Сєвєродонецьк Луганської обл. Закінчив СЗШ №4, потім навчався в училищі №24. Після навчання почав займатись підприємницькою діяльністю. Разом із дружиною Іриною займалися меблевим бізнесом. Олексій захоплювався полюванням, рибалкою та будівництвом. Навесні 2022 року готувався до відкриття власного тиру.

На початку повномасштабної війни у березні 2022 вивіз родину та батьків до м. Дніпро та вступив до лав ТРО "Варта Дніпра", згодом доєднався до 111 батальйону. Боронив свою країну під Кремінною, де і загинув 20.02.2023 під час снайперського обстрілу.

Олексій мав багато планів на життя. Дуже хотів жити у вільній Україні, тому і пішов захищати Батьківщину. Планував повернутися до рідного міста Сєвєродонецьк та відбудовувати його. Олексій був дуже гарним, люблячим чоловіком, гарним сином, люблячим батьком двох синів, другом та керівником.

"Біль втрати ніколи не полишить наші серця. Він вчинив як справжній чоловік та патріот України й міста Сєвєродонецьк. Він дуже хотів повернутись до міста з Перемогою. Нехай його пам’ятають та вшановують усі, хто його знав. Я хочу, щоб усі пам’ятали, що мій чоловік та наші воїни гинуть за те, щоб країна була вільна та незалежна", – каже Ірина, дружина Олексія.

В Олексія залишились дружина Ірина, два сини та мати.

Світла пам’ять Ковальчуку Олексію Леонідовичу.

Співчуття рідним та близьким.

Прощання з загиблим воїном відбудеться 02.03.2023 року у місті Дніпро на Краснопільському кладовищі о 9.30.

Транспорт відправляється о 8.15 від ПК Металург: м. Дніпро, пр. Петра Калнишевського, 27К (лівий берег).

Рейтинг: 
Голосов пока нет