Те, що ви робите, в грошах неможливо оцінити, навіть у нагородах, - Сергій Гайдай відзначив знаних луганчан

10-01-2023

Урочистий захід відбувся сьогодні, 10 січня, у Дніпрі.

«Те, що ви робите, неможливо оцінити в грошах, навіть у нагородах. Країна та Луганщина, зокрема, пишаються вашими видатними вчинками», - наголосив начальник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай під час вручення державних нагород та обласних відзнак.

Тож, Указом Президента України почесне звання «Заслужений учитель України» присвоєне вчителю української мови та літератури, заступнику директора Лисичанського ліцею № 17 Вікторії Щеглаковій.

Грамотою Верховної Ради України визначено начальника Шульгинської сільської військової адміністрації Старобільського району Наталю Петренко.

Медалями «Відзнака Ради національної безпеки і оборони України» І ступеня нагороджено молодшу медичну сестру Сєвєродонецької обласної станції переливання крові Людмилу Воронову, молодшу медичну сестру КНП «Консультативно-діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради Валентину Дубову, старшу медичну сестру КНП «Старобільська багатопрофільна лікарня» Людмилу Корсун, старшу медичну сестру КНП «Лисичанська багатопрофільна лікарня» Олену Сушильнікову, головного фельдшера КНП «Луганський регіональний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Валерія Тісмана, головну медичну сестру КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Ангеліну Толокольнікову, головну медичну сестру КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Ольгу Яковлєву.

Іменний годинник від голови обласної державної адміністрації вручений заступнику начальника Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені Героїв Молодої гвардії» Юрію Луговому.

За активну громадську діяльність, надання допомоги людям, які постраждали від збройної агресії проти України, Почесною грамотою облдержадміністрації нагороджено колектив благодійної організації «Благодійний фонд «Янголи спасіння».

]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02w2kk5Xjf3vmXtxa9VXkf8mGxPXx...]]>