У Черкасах відкриють гуманітарний штаб для ВПО з Луганщини

09-09-2022

Наразі завершується вирішення підготовчих питань відкриття Центру підтримки переселенців із Луганської області в Черкасах - ]]>повідомляють в Луганській обласній військовій адміністрації]]>.

«За нашою інформацією, в області зареєстровано понад 9 800 жителів Луганщини. Наразі вони можуть звернутися до гумштабу у місті Корсунь-Шевченківський. Але для майже 10 тисяч луганчан цього замало. Тому вирішено було відкрити ще один центр підтримки. І саме в Черкасах. Займатися організаційними питаннями Сергій Гайдай доручив Попаснянській міській військово-цивільній адміністрації», - повідомив її керівник Микола Ханатов.

Також вирішується можливість участі у спільному проєкті Асоціації міст України та ЮНІСЕФ щодо створення куточка для навчання та розвитку дітей ВПО Попаснянської громади.

]]>http://loga.gov.ua/oda/press/news/gumanitarniy_shtab_dlya_vpo_z_luganshc...]]>