05-04-2023

Система цивільного захисту громад Луганщини готується до деокупації: У цифровому хабі на базі Сєвєродонецького гуманітарного штабу у Дніпрі відбулись функціональні навчання з питань цивільного захисту для профільних керівників структурних підрозділів громад області.

«В умовах повномасштабної війни та окупації майже усієї території Луганщини, обласною владою вживаються усі заходи для створення спеціального резерву сил та засобів, які стануть у нагоді під час звільнення та відновлення української влади. Потужні генератори, паливо та системи альтернативного опалення – це ті найнеобхідніші речі, які пріоритетні при вигнанні росіян з області», – зазначив щодо мети проведення навчань виконуючий обов’язки голови ОДА Олексій Смирнов.

Головною метою заходу стало оновлення знань посадовців у сфері цивільного захисту, згідно із урядовими постановами зі створення єдиної регіональної системи безпеки. Для представників районних, міських та селищних військових адміністрацій були озвучені алгоритми діяльності при деокупації, зокрема формування на своїх рівнях комісій з ТЕБ та НС. Ця формація має оперативно та злагоджено розглядати і вирішувати найбільш резонансні проблеми. Серед іншого було озвучено про формування субланки цивільного захисту в органах державного управління.

Під час дискусій представники військових адміністрацій обговорювали створення матеріальних резервів для організації роботи при деокупації.

]]>На зображенні може бути: 7 людей]]>

За інформацією: ]]>https://www.facebook.com/odalug/posts/pfbid02t85CP5AtxPL4sLQmYsSCd7Pty8Z...]]>