Ви тут:

У Дніпрі Сєвєродонецькою МВА разом з Академічним ансамблем пісні й танцю Національної гвардії України проведено Родинну зустріч Луганщини

13-05-2023
Категорія: 

Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією спільно з Академічним ансамблем пісні й танцю Національної гвардії України 12 травня для переселенців з нашої області, які мешкають у Дніпрі проведено Родинну зустріч Луганщини.

Після повномасштабної російської військової агресії та окупації ворогом переважної частини Луганської області значна частина її мешканців змушена була евакуюватися на підконтрольну українській владі територію. Завдяки злагодженій роботі центральної, обласної та місцевих органів влади, волонтерів, меценатів, громадських організацій  їм надається всіляка підтримка та допомога. 

Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією спільно з Луганською обласною військовою адміністрацією організовано роботу двох гуманітарних хабів, один з яких знаходиться у місті Дніпро, де переселенці з Луганщини мають можливість отримати найнеобхідніші продукти, засоби гігієни, одяг, дитяче харчування та памперси для малюків, медичні послуги, консультації щодо працевлаштування, роз'яснення з соціального та пенсійного забезпечення, отримати навички з комп'ютерної грамотності. Не залишається осторонь і культурне життя - для мешканців нашої області, які опинилися у складних життєвих обставинах, гуманітарними хабами періодично проводяться різні заходи - родинні та дитячі свята, концерти, вистави, екскурсії та інше.   

Учора, 12 травня, Сєвєродонецькою міською військовою адміністрацією для наших переселенців, які наразі мешкають у Дніпрі та Дніпропетровській області, була влаштована Родинна зустріч Луганщини - живе спілкування та концерт Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України. Святковий захід відбувся на базі Гуманітарного хабу СМВА міста Дніпра - в Палаці культури "Металург".

Начальник Сєвєродонецької міської військової адміністрації Олександр Стрюк привітав учасників Родинної зустрічі Луганщини, подякував керівництву та артистам Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України за співпрацю, а також побажав всім витримки та Перемоги України.   

Виконавці Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України влаштували для учасників заходу справжнє свято - зі сцени лунали народні та сучасні українські композиції, дебютні й авторські пісні та запальні танці, які радо зустрічалися та підтримувалися гучними оплесками глядачів.

На завершення Родинної зустрічі Луганщини колективу Академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України від Сєвєродонецької міської територіальної громади та учасників заходу було подаровано квіти та висловлено слова вдячності за прекрасний концерт. 

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)