У Дніпрі створено хаб громадських ініціатив Сєвєродонецької громади

26-01-2023

Його урочисте відкриття відбулось 25 січня за адресою: м. Дніпро, вул. Бригадна, 11. Хаб громадських ініціатив Сєвєродонецької громади відкрито за сприяння Програми розвитку Організації Об’єднаних націй в Україні та за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої у межах ПРООН з відновлення та розбудови миру.

В.о. першого заступника керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Тетяна Верховська у промові зазначила: «Шановні присутні! Сьогодні в нас хоч невеличке, але свято – від сьогодні ми будемо мати своє приміщення, де будемо збиратися і проводити заходи. Сєвєродонецька громада працює, і ми всі разом переможемо!»

Координатор з громадської безпеки та соціальної згуртованості Роман Хащенков зауважив: «Ми бачимо втілення в життя, реалізацію того, що донедавна було в проєкті. Це надихає! Повірте, з нашого боку, ми будемо підтримувати наших партнерів – наші громади, і робити все, щоб наближати цю перемогу якомога швидше».

Під час останнього засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Сєвєродонецької міської громади цей проєкт було обговорено, а на сьогодні й реалізовано. Також у заході взяли участь мобілізаторка громад Луганської області, ПРООН Аліна Лебедєва, керівниця ініціативної групи Олена Небеська, начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Луганській області Олена Ткачова та заступник голови ГО «Світло культури Ганна Рясна.

Керівниця ініціативної групи Олена Небеська розповіла про реалізацію у Хабі громадських ініціатив безпечного простору для сімей ВПО: сьогодні психологиня вже працювала з маленькими клієнтами.

Після урочистостей у запрошених та учасників офіційної церемонії була можливість поспілкуватись за круглим столом. Мова йшла про плани та наміри громадськості Луганщини на рік, що попереду. У бесіді озвучували питання створення Ради ВПО, запити на тренінги з протидії домашньому насильству, а також обговорювалась перспектива виходу Робочої групи на обласний рівень, що допоможе зміцнювати довіру між громадськістю та владою.