У Лозівській міській раді пропонують 5 квартир для тимчасового проживання ВПО

13-11-2022

]]>У Лозівській міській раді Харківської області  повідомляють]]>, що на території м. Лозова є вільні квартири, призначені для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб:

• - м. Лозова, вул. Гетьманська, буд. 1, кв. 7 (3 кімн., житлова площа 46,6 кв. м);
  • - м. Лозова, вул. Гетьманська, буд. 1, кв. 8 (4 кімн., житлова площа 65,5 кв. м);
  • - м. Лозова, вул. Гетьманська, буд. 1, кв. 10 (4 кімн., житлова площа 65,2 кв. м);
  • - м. Лозова, вул. Гетьманська, буд. 1, кв. 32 (2 кімн., житлова площа 28,6 кв. м);
  • - м. Лозова, вул. Гетьманська, буд. 1, кв. 36 (2 кімн., житлова площа 32,4 кв. м).

Для отримання одного з зазначених житлових приміщень у тимчасове користування необхідно звернутись з відповідною заявою до виконавчого комітету міської ради, долучивши копії наступних документів:

- копії паспортів всіх повнолітніх членів сім'ї;

- копії РНОКПП всіх членів сім'ї;

- копія свідоцтв про народження дітей;

- копії довідок про взяття на облік внутрішньо переміщених осіб всіх членів сім'ї.

В разі виникнення додаткових питань звертатись до відділу з питань управління комунальним майном міської ради за адресою: Харківська обл., м. Лозова, мікрорайон 1, буд. 17 (2 поверх, каб. 24)."

Джерело: Лозівська міська рада - ]]>https://lozovarada.gov.ua/ogoloshennya/do-uvagi-vnutrishno-peremishcheni...]]>