У Рівному створено новий гуманітарний хаб для переселенців з Луганщини

05-08-2022

За інформацією ]]>Кремінської міської ВЦА]]>  для підтримки мешканців Луганщини, які евакуювалися на підконтрольну Україні територію створено новий гуманітарний хаб у місті Рівне за адресою: вулиця Фабрична, 20.

Він орієнтований на всіх жителів Луганщини, які тимчасово перемістилися до Рівненської області.

За останні два дні гуманітарну допомогу в хабі отримали близько 150 внутрішньо переміщених осіб, які мешкають безпосередньо у Рівному. Окрім задоволення гуманітарних потреб, тут люди можуть проконсультуватися з юридичних, медичних, освітніх та соціальних питань, стосовно реєстрації пошкодженого та зруйнованого майна тощо.

Якщо вам потрібна консультація психолога, телефонуйте за номером: +38 (067) 59 07 179.

Для тих ВПО, хто евакуювався або планує приїхати до Рівного у серпні, видача продуктових наборів здійснюється по талонах, отриманих під час реєстрації в ЦНАПі.

Нагадуємо, що на офіційному сайті Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації всі бажаючі можуть ознайомитися з актуальною інформацією щодо підтримки ВПО з Луганської області за посиланням:

]]>https://sed-rada.gov.ua/novini-mista/do-uvagi-pereselenciv-z-luganshchini-onovleno-05082022_26-07-2022]]>