У Сєвєродонецькій міській тергромаді активізуються роботи з поліпшення якості зовнішнього освітлення

23-02-2022

Комунальним підприємством «Сєвєродонецькліфт» 21 лютого виконані роботи з поточного (аварійного) ремонту мереж зовнішнього освітлення по вул.Богдана Ліщини.

У районі будівель № 15 та № 21 були встановлені 2 нові залізобетонні опори з оновленими кронштейнами та світильниками, що суттєво поліпшило якість освітлення.

Управлінням житлово-комунального господарства Сєвєродонецької міської ВЦА заплановані роботи з освітлення пішохідного переходу по вул.Гагаріна (район СЗШ №4 – СЗШ №16).

В місті Сєвєродонецьку також буде здійснюватися будівництво мереж внутрішньоквартального зовнішнього освітлення кварталів №56 та №82.

На території Сєвєродонецької міської територіальної громади за фінансування з міського бюджету буде здійснено будівництво мереж зовнішнього освітлення в населених пунктах: Боровеньки (1 черга), Пурдівка (1 черга та 3 черга), Олександрівка (2 черга), Єпіфанівка (4 черга та 8 черга).

Управління житлово-комунального господарства СМВЦА

КП «Сєвєродонецькліфт»