У Сєвєродонецькій міській територіальній громаді підбито підсумки І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

05-05-2023

У Сєвєродонецькій міській територіальній громаді завершився І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (далі – Гра).

Управлінням освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації проведено онлайн-нараду щодо підсумків Гри.

До участі в нараді було запрошено педагогів-організаторів, заступників директорів з виховної роботи, керівників та виховників роїв закладів загальної середньої освіти, керівництво Сєвєродонецького міського Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Начальник Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації Лариса Волченко, перебуваючи у відрядженні щодо вирішення нагальних питань  освіти,  надіслала привітальне відеозвернення учасникам наради. Пані Лариса подякувала дітям, педагогам, батькам за активну участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), зауважила, що всі, хто брав участь у І (міському) етапі Гри, – переможці! Сильні, креативні, творчі!  Лариса Петрівна  побажала здоров’я, миру, безпеки, перемоги і скорішого повернення до рідного міста Сєвєродонецька!

Головний спеціаліст Управління освіти Наталія Гаввіна, продовжуючи нараду, зазначила, що в Грі від усіх закладів загальної середньої освіти взяли участь 27 роїв старшої, середньої та молодшої вікових груп, а це – понад 200 учасників. Згідно з Положенням і відповідними програми для кожної вікової групи проведено всі змагання та конкурси військово-спортивного, туристсько-краєзнавчого та культурно-просвітницького спрямування. Оприлюднення результатів по кожному з випробувань відбувалось, зокрема,  на сайтах Сєвєродонецької міської військової адміністрації, Управління освіти, Телеграм-каналі «Джура»: Сєвєродонецька міська територіальна громада. Координуючу функцію міського етапу традиційно здійснив Сєвєродонецький міський Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Під час наради слово мала заввідділом СМЦНПВТКУМ, член оргкомітету, суддя, відповідальна за складання протоколів Вікторія Гуржій з підсумковими результатами, планами на майбутнє щодо продовження участі роїв у ІІ (обласному) етапі  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

«Сокіл» («Джура») – Гра відважних і сміливих. Воєнні  умови не зіпсували настрою учасників, які продемонстрували готовність і бажання змагатись, наполегливість у боротьбі за перемогу. А ці якості обов’язково будуть потрібні в дорослому житті.

За результатами всіх випробувань переможцями та призерами І (міського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2022-2023 навчальному році стали:

Молодша вікова група («НОВАКИ»):

І місце – рій «Соколята» (СЗШ № 10);

ІІ місце – рій «Сизі орли» (СЗШ № 16);

ІІІ місце – рій «Патріот» (СЗШ № 20);

Середня вікова група («ДЖУРИ»):

І місце – рій «Козачата» (Ліцей «КОЛЕГІУМ»);

ІІ місце– рій «Чайки» (Ліцей «ЮВЕНЕС»);

ІІІ місце – рій «Східна фортеця» (СЗШ № 14);

Старша вікова група («МОЛОДІ КОЗАКИ»):

І місце – рій «Нащадки козаків» (Ліцей «Інітіум»);

ІІ місце  рій «Вільні духом» (Ліцей багатопрофільний);

ІІІ місце – рій «Орли» (Ліцей №1).

Вітаємо і  щиро дякуємо всім роям-учасникам, педагогам, батькам, керівникам закладів освіти за активну участь у І (міському) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)!

Дякуємо Сєвєродонецькому міському Центру національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді за якісну підготовку та проведення усіх випробувань!

10 травня 2023 року стартує ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Сєвєродонецьку міську територіальну громаду будуть представляти рої: Рій імені Пилипа Орлика (СЗШ № 8), Рій «Сизі орли» (СЗШ № 16), Рій «Нащадки козаків» (Ліцей «Інітіум»), рій «Патріот» (СЗШ № 20), Рій «Чайки» (Ліцей «ЮВЕНЕС»), рій «Східна фортеця» (СЗШ № 14), рій «Вільні духом» (Ліцей багатопрофільний), рій «Соколята» (СЗШ № 6).

Бажаємо перемоги нашим роям!

Управління освіти Сєвєродонецької міської військової адміністрації